comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Göksel Gümüşdağ'dan Arda Turan açıklaması: "Maliyeti ve görüşmeler..."

13 Ocak 2018, Cumartesi 21:16
Göksel Gümüşdağ'dan Arda Turan açıklaması:

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Arda Turan'ın transferiyle ilgili NTV Spor'da açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Arda Turan transferinin ardından NTV Spor'da canlı yayına bağlanarak açıklamalarda bulundu. 

Medipol Başakşehir'in Arda Turan transfer haberleri
Göksel Gümüşdağ NTV Spor'da şu ifadeleri kullandı:

"ARDA'NIN MİLLİ TAKIMA DA FAYDALI OLMASI EN BÜYÜK ARZUMUZ"

Arda baktığınız zaman bir Dünya yıldızı. Gerek Atletico Madrid, gerek Barcelona'da kültür elçiliği yaptı ve bizim gururumuz oldu. Arda Turan'ın bir an evvel form tutabilmesi Başakşehir ve aynı zamanda Türk milli takımına faydalı olması en büyük arzuumuz. Arda'yı transfer ederken Türk Milli takımınında da ona ihtiyacı olduğunu belirtiyorum. 

"FARKLI BİR ARDA İZLEYECEĞİZ"

Bütün Türk futbolseverlere baktığınızda çok farklı bir Arda'yı her hafta canlı olarak izleyeceğiz. Bu sene bitmeden, bugüne kadar gelmiş geçmiş en iyi Arda'yı seyrediyor olacağız diye düşünüyorum. 

"ARDA İLE YEDİĞİMİZ YEMEKTE..."

Barcelona kulübüyle ayrılma ihtimali ortaya çıkar çıkmaz görüşmelere başladık. Barselona'ya uçtuk ve haftanın başında Pazartesi günü Barcelona'dan izin alarak Arda Turan ile yemek yedik. Arda'nın durumu, Başakşehir ile ilgili düşüncelerini uzun uzun konuştuk. Güzel bir sohbet oldu. Orada da anladım ki Arda buraya gelmek için çok arzulu ve dolayısıyla futbola, sahalara büyük özlem duyuyor. Bunu da görünce bu transferin çok doğru olacağı kanaatine vardım. O da Başakşehir ile netleşmişti. 


Başakşehir - Arda Turan'ın transfer maliyeti


Göksel Gümüşdağ, Arda Turan'ın sözleşmesiyle ilgili olarak, "2.5 yıllık anlaşma yaptık. Pazartesi hep beraber soru cevap şeklinde diğer detayları konuşuruz." Göksel Gümüşdağ ayrıca Abdullah Avcı'nın isteğine göre bir transfer daha yapabileceklerini söyledi. 

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)