comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Göksel Gümüşdağ'dan Arda Turan açıklaması

29 Aralık 2017, Cuma 13:02
Göksel Gümüşdağ'dan Arda Turan açıklaması

Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Barcelona'da forma giyen milli futbolcu Arda Turan'ın huzura ihtiyacı olduğunu savundu.

FutbolArena - Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ bu sezon Barcelona forması ile henüz süre alamayan ve devre arası transfer döneminde adı Medipol Başakşehir ile anılan Arda Turan transferi hakkında konuştu.


Medipol Başakşehir, Arda Turan ile ilgileniyor mu?


Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ son günlerde Türkiye'ye döneceği konuşulan ve adı Galatasaray, Beşiktaş ile birlikte Medipol Başakşehir ile anılan Arda Turan hakkında Anadolu Ajansı'na konuştu.
 

Göksel Gümüşdağ, Barcelona'da forma giyen milli futbolcu Arda Turan'ın huzura ihtiyacı olduğunu savundu.

''ARDA TURAN TÜRKİYE İÇİN ONUR VERİCİ ELÇİLİK GÖREVİ ÜSTLENİYOR''

Kamuoyunda adı sık sık transferde Türk takımlarıyla anılan Arda Turan'ı çok samimi bulduğunu dile getiren Gümüşdağ, "Arda Turan, Türk Milli Takımı'nın kaptanlığını yapan bir oyuncu. Özellikle Rüştü Reçber, Arda Turan gibi oyuncuların Barcelona'da forma giymesi Türkiye için onur verici. Avrupa'da önemli elçilik yaptıklarını düşünüyorum." diye konuştu.

''ARDA NEREDE HUZUR BULACAKSA ORAYA GİTMELİ''

Futbolcuların zaman zaman mental ve fiziksel düşüşler yaşamalarının normal olduğunu ifade eden Gümüşdağ, şunları aktardı:

"Arda Turan isminin lider takım Medipol Başakşehir ile anılıyor olması normal ve doğal. Böyle bir gelişme olursa kamuoyuyla paylaşırız ama şu an için bir şey yok. Arda gibi kaliteli bir oyuncuyu, her takımda her kulüp başkanı ve teknik direktörü kadrosunda görmek ister. Arda, pırıl pırıl bir çocuk ama mental olarak çok yorulduğunu görüyorum. Arda'nın huzura ihtiyacı var. Arda'nın üzerine gereğinden fazla gidildi. Mental olarak onun huzuru bulacağı bir yerde olması gerektiğini düşünüyorum. Barcelona'dan sonra keşke yurt dışında biraz daha kalabilse ama orası olmayacaksa Türkiye'de huzur bulacağı bir yerde olması lazım. Nerede huzuru bulacağına karar vermesi gerektiğini düşünüyorum."

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.