comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Göksel Gümüşdağ'dan Abdullah Avcı için Fenerbahçe açıklaması

09 Kasım 2018, Cuma 13:05
Göksel Gümüşdağ'dan Abdullah Avcı için Fenerbahçe açıklaması

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Fenerbahçe ile prensip anlaşmasına varan Abdullah Avcı hakkında konuştu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör Phillip Cocu'nun ardından gelecek sezon için Abdullah Avcı ile prensip anlaşmasına varıldı. FutbolArena'nın dün ilk kez duyurduğu gelişme kısa süre içerisinde gündem yaratmıştı. Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ bu gelişmeyle ilgili açıklamalarda bulundu. 

"BİZİM ŞU AN İÇİN BİLGİMİZ YOK"
TRT Spor'a açıklamalarda bulunan Göksel Gümüşdağ, "Bizim hedefimiz belli. Bu doğrultuda çalışıyoruz ve şampiyon olmak istiyoruz. Abdullah Avcı ile 12 yıldır birlikteyiz. Bizim bilgimiz dışında Abdullah Avcı ile görüşülüyorsa bu konuda bilgimiz yok şu an için" dedi. 

FUTBOLARENA'DAN DÜN DUYURDUĞUMUZ HABER

Yönetim son dönemde birçok hocayı değerlendirdi ancak net olan yol haritası şu ki, yönetim Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile gelecek sezon için prensip anlaşması sağladı ve bu sezonu bir şekilde bitirme hedefinde.

Eğer Koeman yönetiminde sonuçlar çok kötü giderse önümüzdeki günlerde geçici bir teknik adam da göreve gelebilir ama temel plan ve hedef, gelecek sezon Abdullah Avcı ile çalışmak. Fenerbahçe bu konuda Abdullah Avcı ile bir prensip anlaşmasına da vardı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Turu (17 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.