comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Göksel Gümüşdağ: ''Mesut Özil'e Başakşehir kapıları açık!''

26 Temmuz 2018, Perşembe 19:30
Göksel Gümüşdağ: ''Mesut Özil'e Başakşehir kapıları açık!''

Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ yaptığı açıklamada Mesut Özil'e Başakşehir'in kapılarının açık olduğunu söyledi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ son günlerin flaş konusu Mesut Özil hakkında açıklamalarda bulundu. Göksel Gümüşdağ, Mesut Özil'e kapılarının açık olduğunu belirtti.

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ'DAN MESUT ÖZİL'E DESTEK
Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Intercity ile yapılan anlaşma sırasında önemli açıklamalarda bulundu. AA'da yer alan habere göre, Recep Tayyip Erdoğan ile çektirdiği fotoğraf yüzünden saldırıya uğrayan ve Almanya Milli Takımı'nı bırakma kararı alan Mesut Özil'e kapılarının açık olduğunu açıkladı.

''ÖZİL'E BAŞAKŞEHİR KAPILARI AÇIKTIR''

"Mesut Özil kardeşimizle ilgili Almanya Futbol Federasyonu'nun tutumundan dolayı çok büyük bir rahatsızlık içerisindeyiz. Mesut Özil'in açıklamalarından sonra hepimizin bir kez daha Mesut'a saygımızın arttığını söyleyebiliriz.Alman basını, yanlı basını olayı ırkçılığa dönüştürdü. UEFA bu konuda uzun dönemdir çalışmalar yapıyor. Bu çalışmaların kanıtı olarak bununla ilgili mutlaka devreye girmesi, UEFA'nın da bu durumu gözden geçirmesi gerektiğine inanıyorum. Çünkü UEFA'da, Alman Federasyonu da bu konuda yanlış yapmakta.''

''Mesut Özil'e yapılan ırkçılıktır, ayrımcılıktır. Bunu asla kabul etmeyiz. Mesut Özil kardeşimizin bu duruşundan dolayı büyük mutluluk duyduğumuzu, her zaman yanında olduğumuzu ve Başakşehir ailesinin kapısının sonuna kadar ona açık olduğunu söylemek isterim."

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"