comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Göksel Gümüşdağ, Ekrem İmamoğlu'nun başkanvekili oldu

22 Nisan 2019, Pazartesi 16:14
Göksel Gümüşdağ, Ekrem İmamoğlu'nun başkanvekili oldu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun önderliğinde yapılan meclis toplantısında başkanvekilliği görevine Göksel Gümüşdağ seçildi.

FutbolArena - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun önderliğinde bugün gerçekleştirilen İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde yapılan oylamada birinci başkanvekilliği görevine AKP'nin adayı ve aynı zamanda Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ seçildi.


Başakşehir Haber: Göksel Gümüşdağ, İBB Belediyesi Başkanvekili oldu


31 Mart günü yapılan yerel seçim ile İstanbul Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu ilk Belediye Meclis Toplantısı'nı gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen toplantıda ise sürpriz bir isim başkenvekili seçildi. AKP'nin adayı olan ve aynı zamanda Süper Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren Medipol Başakşehir'in başkanı Göksel Gümüşdağ, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde yapılan oylamada birinci başkanvekilliği görevine seçildi.
 

Ekrem İmamoğlu'ndan "Başakşehir'e destek verecek misiniz?" sorusuna yanıt


FOX TV'de İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programına konuk olan Ekrem İmamoğlu, "Lig devam ediyor. Her kulübe başarılar diliyorum. Beşiktaş ve Fenerbahçe maçlarına gittim. Bu hafta sonu da Galatasaray maçına gitmek istiyorum. Sporun içerisinden gelen bir insnaım. Trabzonspor'un basketbol şubesini kurdum ve yöneticilik yaptım." dedi.

''DESTEK OLMAM''
İsmail Küçükkaya'nın, "Başakşehir'e destek olacak mısınız?" sorusunu da yanıtlayan Ekrem İmamoğlu, "Bir Büyükşehir Başkanı'nın işi spor kulübü yaratmak değildir. Ben çok şanslıyım. 1903'te kurulmuş Beşiktaş, 1905'te kurulmuş Galatasaray ve 1907'de kurulmuş Fenerbahçe gibi dünya markalarının yer aldığı şehri yöneteceğim. Bu kulüplerin, İstanbul'u dünyada tanıtmaları için bir odak noktası olurum. Benim işim bir spor kulübü yaratmak ve ona destek olmak değil." ifadelerini kullandı.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)