comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Göksel Gümüşdağ, Abdullah Avcı'nın isteklerini gerçekleştirdi

28 Temmuz 2017, Cuma 15:30
Göksel Gümüşdağ, Abdullah Avcı'nın isteklerini gerçekleştirdi

Medipol Başakşehir ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, Türk futbolunda önemli kararlar alırken alınan kararlar arasında Abdullah Avcı'nın veryansın ettiği konular da yer aldı.

FutbolArena - Medipol Başakşehir ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, düzenlenen toplantıda gelecek sezondan itibaren hayata geçilecek bazı kuralları açıkladı.
Göksel Gümüşdağ'ın yaptığı konuşmada devrim niteliğinde kararlar açıklandı. Bu kararlardan biri de 1997 yılından bu yana uygulanan 18 kişilik takım kadrosunun 21'e çıkarılması oldu. Bundan böyle takımlar maçlarda kulübede 10 kişi oturtabilecek.
 

Süper Lig'de yeni sezonda uygulanacak kurallar


Öte yandan Göksel Gümüşdağ, aynı zamanda başkanlık ettiği Medipol Başakşehir'de hoca olan Abdullah Avcı'nın geçen sene sitem ettiği konuyla da ilgili alınan kararı açıkladı. Saha zemininin sulanması, 3'ten fazla oyuncunun ısınması ve performans hocası izni; Abdullah Avcı'nın ısrarla üstüne bastığı eksiklerdi.
Göksel Gümüşdağ alınan kararlarla ilgili konuşurken, saha zemininin sulanması, 5 futbolcunun ısınabilmesi ve ısınırken performans hocasının yanında olması konusunda uzlaşma sağlandı.

Medipol Başakşehir ile ilgili son gelişmeleri Medipol Başakşehir Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.