comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Gizli tanık Arda Turan'ın taciz ettiğini iddia etti!

16 Ekim 2018, Salı 11:24
Gizli tanık Arda Turan'ın taciz ettiğini iddia etti!

Arda Turan ile Berkay Şahin arasında yaşanan olaylarla ilgili Kanal D Haber'den Emrullah Erdinç'ten sürece dair çok önemli bir bilgi paylaştı.

FutbolArena - Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin arasındaki olaylar hakkında iki taraf için de iddianame hazırlanırken Berkay Şahin cephesinde çok önemli bir gelişme yaşandı.
 

Arda Turan - Berkay Şahin davasındaki gizli tanık - Arda Turan, Özlem Ada Şahin'i taciz etti mi?


Arda Turan hakkında 12,5 yıl hapis cezasının istenmesinin ardından Berkay Şahin'in avukatı harekete geçti. Kanal D Haber'den Emrullah Erdinç, Berkay Şahin cephesinde gizli bir tanığın ortaya çıktığı ifade edildi.

Mekanda gerçekleşen kavga öncesinde Arda Turan'ın Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin'i sözlü taciz ettiği öne sürmüştü. Emrullah Erdinç, Teve 2'de yaptığı açıklamada, "Berkay Şahin'in avukatı delillerini toparlamak için önemli tanıklar bulmuş. Özellikle taciz konusunda bir tanık, Arda'nın taciz ettiğini iddia ediyor" diye konuştu.
 

Arda Turan ne ceza alacak? (Arda Turan - Berkay Şahin kavgası)


Spor Hukukçusu Taner Ünlü, Arda Turan'ın lisansının iptal edilme tehlikesi olduğunu söyledi. FutbolArena'ya konuşan Spor Hukukçusu Taner Ünlü, "Arda Turan 2 yıl ve üstü ceza alırsa ve bu ceza yüz kızartıcı suçsa (cinsel istismar, kanıtlanmış taciz olursa) lisansı iptal edilir. Futbol oynayamaz. Başakşehir ise Arda ceza alırsa sözleşmesini haklı nedenlerden ötürü bitirebilir." ifadelerini kullandı. 
Medipol Başakşehir forması giyen Arda Turan, geçtiğimiz gün bir eğlence mekanında şarkıcı Berkay Şahin ile kavga etmiş ve Berkay'ın burnunu kırmıştı. Arda Turan'ın yaşadığı olay İspanya'da da gündem oldu. Sport yazarı Toni Frieros, Arda Turan hakkında sert bir yazı kaleme aldı. 

"BARCELONA'NIN EN KÖTÜ TRANSFERİ"

"Arda, Barcelona'nın son dönemdeki en kötü transferi oldu. Barcelona ne yazık ki parmaklarını Arda Turan'a kaptırdı. Barcelona'yı zengin bir İstanbul mahallesi gibi gördü. Sıfır empati, sıfır uyum ve sıfır performans. Ama bu Barcelona'nın da suçu değil. Barcelona onunla ne yapacağını bilmez hale geldi. Türk takımları bile onu istemedi."

"KARİYERİNİ TOPRAĞA GÖMDÜ"

"Arda kariyerini Türkiye'de toprağa gömdü. Milli Takım'dan da gönderildi. Çünkü bir gazeteciye saldırıp küfür etti. Emekçi gibi değil veteran gibi bir görüntüsü var. Geçen yıl hakeme de saldırdı. Birkaç gün önce de şarkıcı Berkay'a saldırdı. Arda kötü karakterli bir milyoner gibi. Başakşehir onu hemen kovmalı. Eğer Barcelona da ona 1 milyon euro bile ödüyorsa bundan vazgeçmeli. Arda, yeteneklerini kendi elleriyle bir kanalizasyona attı."

Spor Toto Süper Lig takımları ile ilgili tüm gelişmelere Süper Lig sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"