comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Flaş! İrfan Can Kahveci: 'Fatih hoca çok değerli hocamız'

11 Ocak 2021, Pazartesi 00:27
Flaş! İrfan Can Kahveci: 'Fatih hoca çok değerli hocamız'

İrfan Can Kahveci, Ankaragücü maçının ardından Galatasaray sorusuna yanıt verdi. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in, Gençlerbirliği maçı sonrasında "İrfan Can Kahveci'yi istiyoruz. İrfan Can'ın da bizi istediğini biliyoruz" açıklamasından sonra gözler transfere çevirdi. Peki İrfan Can Kahveci ne açıklama yaptı?

Transfer döneminin en çok konuşulan isimlerinden İrfan Can Kahveci, Ankaragücü maçı sonrası Beyaz TV sorusuna yanıt verdi. 
İrfan Can Kahveci, "Türkiye senin ne söyleyeceğini merak ediyor. Ne dersin?" sorusuna, "Şimdi olmaz abi. Sonra konuşuruz. Fatih hoca çok değerli bir hocamız." yanıtını verdi. 

İRFAN CAN KAHVECİ'NİN MENAJER BATUR ALTIPARMAK: (BEYAZ TV)

10 milyon euro fiyat belirledi. Bu parayı veren İrfan Can'ı alır. Biz her kulübe aynı mesafedeyiz. Önce kulüpler anlaşacak, sonra biz masaya oturacağız. Türkiye'de bu paraları verebilecek kulüp yok. O yüzden takas olayı ister istemez gündeme gelecek. Ancak takasta kullanılacak futbolcuların büyük kulüplerden aldıkları maaş yüksek olduğu için takas olayı da şu an biraz zor görünüyor. Kulüp, Galatasaray ile görüşmüş olabilir ama bize gelmediklerine göre henüz tam olarak anlaşmadı. Kulüpler anlaşırsa biz de görüşürüz. 

FATİH TERİM NE SÖYLEMİŞTİ?

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Gençlerbirliği maçının ardından "İrfan Can Kahveci'yi istiyoruz. İrfan'ın da bizi istediğini biliyoruz. Tabii bu konuda resmi teklif olarak daha ciddi girişimlerde bulunmalıyız." ifadelerini kullandı. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!