comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

FLAŞ! Arda Turan ifade verdi! İşte ilk görüntüler

11 Ekim 2018, Perşembe 19:28
FLAŞ! Arda Turan ifade verdi! İşte ilk görüntüler

Arda Turan'ın Berkay Şahin'i darp ettiği polis tutanaklarında geçerken, hakkında yakalama kararı çıkan Başakşehirli futbolcu Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne ifade vermeye gitti. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir futbolcusu Arda Turan'ın şarkıcı Berkay Şahin ile yaşadığı olayın ardından polis tutanaklarına göre kasten yaralama ve silahla tehdit nedeniyle hakkında yakalama kararı çıkarılmıştı.

Arda Turan bu olayın ardından Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek ifade verdi.  Arda, ifadesinin ardından saat 20:00 sularında Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden ayrıldı. Hatırlanacağı üzere şarkıcı Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin önceki gün yaptığı açıklamada Arda Turan'ın kendisini sözlü bir şekilde taciz ettiğini belirtmişti. 
Öte yandan olis tutanaklarına göre, Arda Turan'ın elinde siyah renkli tabanca olduğu izlendi ve olayın gerçekleştiği zeminde bir adet mermi çekirdeği olay yeri inceleme ekibi tarafından muhafaza altına alındı. Hastaneden ilk görüntüler:İŞTE POLİS TUTANAĞI

ARNAVUTKÖY
SUÇ NO:
1010
KASTEN YARALAMA – TEHDİT
FF
Olayın özeti


10.10.2018 günü saat 13:30 sıralarında idaremiz Liv Hospital hastanesinde silah ile ateş etme olayı olduğu bildirilmesi üzerine hastaneye geçilmiş, burada görevliler ile yapılan görüşmede 10.10.2018 günü saat 05:30 sıralarında Arda TURAN ile Berkay ŞAHİN isimli şahıslar hastanenin acil servisine geldikleri, şahısların alkollü ve gergin oldukları, Arda Turan'ın belinde kabarıklık olduğu Özel güvenlik görevlileri tarafından gözlenmiş, şahıslar görevlilere hitaben herhangi bir olumsuzluğun olmadığını söylemişler. Acile yakın yerde Check-Up servisine girmişler. Burada konuştukları esnada Murat DALKILIÇ isimli şahsın muayanesi yapılmış, adli rapor düzenlenmiş, ayrıca şahısların tartışığı yerin çalışmaları mesai başladığında zeminde ve fotokopi cihazında isabet ile mermi çekirdeği bulmuş, ancak yaşanan tüm olaylar herhangi bir polisin merkezine bilgi verilmemiş. 

10.10.2018 tarih ve 07:45 saatli adli rapor incelendiğinde Berkay ŞAHİN isimli şahsın burnunun kırık olduğu tespit edilmiş, hastane görevlilerinin Arda TURAN isimli şahsın muayene edilmemiş olduğu tarafımıza beyan edilmiştir. Olay esnasında hastanede Amir konumunda Özel güvenlik görevlisi Harun AKTAŞ isimli şahsın olduğu anlaşılmış, hastanenin kamera görüntüleri incelendiğinde Arda TURAN isimli şahsın elinde siyah renkli tabanca olduğu izlenmiş, silahın ateş alma anı kamerada tespit edilememiş, olayın gerçekleştiği zeminde yerde bir isabet, fotokopi makinesinde bir adet, ayrıca bir adet mermi çekirdeği olay yeri inceleme ekibi tarafından muhafaza altına alınmıştır. 

Kasten yaralama olayının Sarıyer ilçesi Emirgan Mahallesi Saf sokak N:39 Sayılı içkili eğlence yerinde gerçekleştiği tespit edilmiştir. Olay günü Beşiktaş Cumhuriyet Savcısı Utku KİBRİTÇİOĞLU'na anlatılmış, kasten yaralama silahla tehdit ceraim verilmesi Arda TURAN isimli şahsın yakalanması, tabancanın bulunması için çalışma yapılmasını, Berkay ŞAHİN'in müşteki eşi Özlem ŞAHİN'in ve Murat DALKILIÇ isimli şahısların bilgi sahibi olarak ifadelerinin alınması, olay yeri inceleme Berkay ŞAHİN'in in eşi olan Özlem ŞAHİN'in beyanında cinsel taciz mevzusu geçtiyse, bu konuyla ilgili tekrar Cumhuriyet Savcısından talimat alınmasını, konuyla ilgili gelişme olursa tekrar Cumhuriyet Savcısından talimat alınmasını talimatlarını vermiş, ayrıca talimatların devamında hastanenin özel güvenlik görevlisi Harun AKTAY isimli şahsa suç bildirmemekten ayrı bir tahkikat evrakı hazırlanmasını, ikmalen gönderilmesi talimatlarını vermiştir. Müşteki Berkay ŞAHİN'in hastaneden darp edildiğine dair doktor raporu temin edilmiş, tahkikata başlanmıştır. 

FutbolArena akşam haberleri turu (22 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.