comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Fenerbahçe - Başakşehir maç sonu Emre Belözoğlu'ndan önemli mesaj

09 Eylül 2017, Cumartesi 22:29
Fenerbahçe - Başakşehir maç sonu Emre Belözoğlu'ndan önemli mesaj

Başakşehir'in kaptanı Emre Belözoğlu, Fenerbahçe maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin, Medipol Başakşehir'e 3-2 kaybettiği maçın ardından Başakşehir'in kaptanı Emre Belözoğlu açıklamalarda bulundu. 
 

Fenerbahçe 2-3 Başakşehir Emre Belözoğlu'nun açıklamaları


"FENERBAHÇE FORMASIYLA..."

"Burada çok mutlu ve hüzünlü günlerimiz oldu. Her zaman bu formanın hakkını vermeye çalıştım. Bugün bana gösterilen teveccüh çok şükür iyi hatıralar bıraktığımı gösteriyor. Bir kez daha Fenerbahçe taraftarlarına teşekkür ediyorum."
"BUGÜN KENDİ OYUNUMUZUN ALTINDA OYNADIK AMA..."

"Sezon başlamadan önce 4 sert maç oynadık. Bugün burada kendi oyunumuzun biraz altında oynamamıza rağmen kazanmasını bildik. Oyunu korumak anlamında birazcık fazla direttik. Oynamaya devam etsek biraz daha farklı durum ortaya çıkabilirdi. Bugün ben tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Hepsi iyi mücadele ettiler. Fenerbahçeli futbolcu arkadaşlarımı da tebrik ediyorum. Onlar da oyunu forse etmeye çalıştılar. Ancak biz gerçekten topa hakim olduğumuz dönemlerde hemen hemen Türkiye'de herkesi yenebilecek güçte takımız."

"BAŞAKŞEHİR CAMİASINA TEŞEKKÜR EDİYORUM"

"Bana sahip çıkan Medipol Başakşehir camiası, başkanımız ve hocamıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra elimzden geldiğince mücadele etmeye çalışacağım."

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.