comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Fatih Akyel: "Süper Lig'de favorim Başakşehir"

08 Şubat 2018, Perşembe 18:33
Fatih Akyel:

Zonguldak Kömürspor, teknik direktör Şenol Demir'in istifasının ardından eski milli futbolcu Fatih Akyel ile sezon sonuna kadar anlaştı. Akyel imza töreninde açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Zonguldak Kömürspor'un yeni teknik direktörü Fatih Akyel oldu. Kulüp binasında düzenlenen törende Zonguldak Kömürspor'a imza atan Akyel, madenci bareti taktı.
 

Fatih Akyel'in Zonguldak Kömürspor açıklamaları


DHA'nın haberine göre Zonguldak Kömürspor'un köklü bir takım olmasına rağmen layık olduğu yerde olmadığını ifade eden Fatih Akyel, Zonguldak Kömürspor daha yukarılarda, daha yükseklerde olması gerekiyor. İnşallah biz çalışmalarımızla hep beraber el birliğiyle taraftarıyla birlikte olup takımımızla yukarı liglere taşıyamaya elimizden ne geliyorsa yapacağız. Bugünden itibaren çalışmalarımıza başlayacağız. Her iki tarafa da hayırlı olsun. Bugünden itibaren zorlu maçlar bizi bekliyor. İnşallah zorlu maçları aşıp yukarıları doğru tırmanacağız. Bireysel olarak isim olarak baktığımızda iyi bir takımımız var. İnşallah bu takımımızın yeteneklerini ortaya çıkartıp biraz daha iyi yerlere doğru tırmanacağız. Giden hocamıza da teşekkür ediyoruz. İyi bir takım bırakmış dedi.

"MEDİPOL BAŞAKŞEHİR ŞAMPİYONLUK FAVORİM"
Akyel, Süper Lig'deki şampiyonluk yarışında favorisinin Medipol Başakşehir olduğunu söyledi. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın çok iyi gitmemelerine rağmen üst sırada olduklarını ifade eden Akyel, Buna Başakşehir de dahil oldu. Çok iyi takımları var onların da. Ben açık konuşayım Başakşehir bu sene favori gibi geliyor bana. Oynadığı futboldan dolayı ama tabii futbolda ne olacağı belli olmaz. Galatasaray'da da bir toparlanmışlık var diye konuştu.

Son dakika Alt Lig Haberleri için FutbolArena'yı takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.