comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Erman Toroğlu'ndan Halis Özkahya'ya sert sözler: "Emre Belözoğlu'nun küfürü..."

06 Şubat 2018, Salı 00:00
Erman Toroğlu'ndan Halis Özkahya'ya sert sözler:

Erman Toroğlu, Konyaspor - Başakşehir maçında ikinci sarı karttan kırmızı kart gören Emre Belözoğlu konusunda Halis Özkahya'ya sert eleştirilerde bulundu. 

FutbolArena - Süper Lig 20. haftasında Atiker Konyaspor ile Medipol Başakşehir arasında oynanan maçın son dakikasında Emre Belözoğlu, Halis Özkahya tarafından ikinci sarı karttan oyundan atıldı. Emre Belözoğlu'nun kırmızı kartıyla ilgili Erman Toroğlu, A Spor'da Halis Özkahya'yı sert bir dille eleştirdi. 


Emre Belözoğlu Halis Özkahya'ya küfür mü etti?


Süper Lig 20. haftasında Atiker Konyaspor ile Medipol Başakşehir arasında oynanan maçın son dakikasında Emre Belözoğlu'nun iki sarı karttan oyundan atılması sonrasında Erman Toroğlu, Halis Özkahya'yı eleştirdi. 

A Spor'da konuşan Erman Toroğlu, "Emre Belözoğlu'nun Halis Özkahya'ya ettiği küfürü bir polise, savcıya, hakime etsene bakalım. 2 seneden fazla yersin. Hadi et bakalım o küfürü! Siz hakem değilsiniz. At abi at! Direkt kırmızı karttan at. Ancak işte Emre 4-5 maç ceza alır, başıma iş alır falan diyorsunuz." diye konuştu. 
MEHMET DEMİRKOL NE SÖYLEDİ?

Konyaspor - Medipol Başakşehir maçında Halis Özkahya Emre Belözoğlu'na sarı kart veriyorsa hareketine göstermiş olması lazım. Söylendiği gibi görüntülerde küfür varsa o zaman Caner'in durumuna geçer iş. Hakemin değerlendirdiği pozisyon hareket. Hakem açık bir şekilde söylüyor. Zaten aksiyonda ikinci sarıyı çıkardığı için hareketi gösteriyor. Eğer söylendiği gibi hakaret varsa ve bu açık seçik görüntülere yansıyorsa, o zaman özür dileyen Caner Erkin 6 maç alıyorsa Emre Belözoğlu'nun da benzer bir ceza alması gerekir. 

Son dakika Medipol Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.