comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Erman Toroğlu Arda Turan'a tazminat ödeyecek

19 Eylül 2018, Çarşamba 18:34
Erman Toroğlu Arda Turan'a tazminat ödeyecek

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Arda Turan'a tazminat ödeyecek. Arda Turan, 8 yıl önce Sinem Kobal ile birlikteyken özel hayatı hakkında konuşan Erman Toroğlu ve Gökmen Özdenak'a açtığı tazminat davasını kazandı. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir'de forma giyen Arda Turan, 8 yıl önce Sinem Kobal ile birlikteyken özel hayatlarıyla ilgili konuşan Erman Toroğlu ve Gökmen Özdenak'a açtıkları tazminat davasını kazandı. Arda Turan ve Sinem Kobal, özel hayatlarıyla ilgili sözleri için Erman Toroğlu ve Gökmen Özdenak'dan toplam 600 bin liralık tazminat talep etmişti. 


Arda Turan - Erman Toroğlu tazminat davası


Habertürk'ün haberine göre, Habertürk'ün haberine göre, 2010 yılında Telegol programında futbol yorumcusu Erman Toroğlu'nun kendisiyle ilgili söylediği sözler nedeniyle tazminat davası açan Arda Turan, 8 yıl sonra tazminat almaya hak kazandı. Hukuk Genel Kurulu, Erman Toroğlu'nun Arda Turan ile ilgili televizyon programında kullandığı sözler nedeniyle tazminat ödemesi gerektiğine karar verdi.

Milli takımın başarısızlıklarının ve milli futbolcu Arda Turan'ın idman sırasında sakatlanarak maçlarda forma giyememesinin nedenini “Fazla cinsel ilişkiye girmeye” bağlayan Erman Toroğlu ve Gökmen Özdenak, İstanbul Anadolu 11. Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından toplam 20 bin lira manevi tazminat ödemeye mahkum edildi.
Erman Toroğlu, 2010 yılında Telegol Programı'nda Arda Turan için, "Kendisine hiç bakmıyor. Fazla cinsel ilişkiye girdiği için sürekli sakatlanıyor." ifadelerini kullanmıştı. 
 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!