comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Emre Demir, Başakşehir'e transfer olacak mı?

02 Mayıs 2020, Cumartesi 15:40
Emre Demir, Başakşehir'e transfer olacak mı?

Medipol Başakşehir, Kayserispor'da forma giyen genç futbolcu Emre Demir'i transfer etmek için harekete geçecek.

FutbolArena - Kayserispor'un 16 yaşındaki ofansif orta saha oyuncusu Emre Demir, Medipol Başakşehir'in transfer gündemine girdi. Kayserispor ile Medipol Başakşehir cephesinin ilerleyen günlerde masaya oturması bekleniyor.
 

Emre Demir - Başakşehir transferi


Başakşehir Emre Demir'i kadrosuna katmak istiyor. İlerleyen günlerde başkanların yapacağı görüşme sonrası bu transferin geleceğinin netleşmesi bekleniyor.

SALGIN ÖNCESİ TRANSFER GÖRÜŞMESİ YAPILACAKTI
Koronavirüs salgını öncesi Medipol Başakşehir Göksel Gümüşdağ ile Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Emre Demir transferi için görüşmeye hazırlandığı ancak salgının yayılması nedeniyle tarafların görüşmesi ileri bir tarihe ertelendiği ifade edildi.

EMRE DEMİR'DEN BAŞAKŞEHİR AÇIKLAMASI

Öte yandan İHA'nın haberine göre menajeri aracılığıyla açıklama yapan Emre Demir, "Ben Kayserispor'da oynamaktan mutluyum ama elbette daha büyük hedeflerim var. Başakşehir, eğer beni transfer etmek istiyorsa elbette öncelikle kulübüm ile görüşüp anlaşmalı. Bu transfer gelişmesi ile ilgili benim bir yorum yapmam yanlış olur" diye konuştu.

KAYSERİSPOR'DAN EMRE DEMİR YALANLAMASI

"Bir süredir bazı medya organlarında futbolcumuz Emre Demir'in transferi ile alakalı çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Transfer çalışmalarında resmiyet kazanan tüm gelişmeleri resmi yayın organlarımızdan paylaşacağımızı hatırlatmak isteriz."

Son dakika Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!