comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Emre Belözoğlu'ndan itiraf: "Gençken..."

13 Ağustos 2018, Pazartesi 03:20
Emre Belözoğlu'ndan itiraf:

Emre Belözoğlu, Trabzonspor maçının ardından bu sezon sonu futbolu bırakacağının sinyalini verirken, VAR sistemi ve alınan galibiyet hakkında konuştu. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir'in tecrübeli futbolcusu Emre Belözoğlu, Trabzonspor galibiyetinin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

"TRABZONSPOR BÜYÜK BİR TAKIM, KAZANMAMIZ ÖNEMLİYDİ"
Trabzonspor büyük bir takım. Galibiyetle başlamamız bizim için iyi oldu. Sonuçta perşembe gecesi zorlu bir maç oynamıştık. Hemen hemen aynı takım olarak sahaya çıktık. İnşallah geçen sene sonuna kadar getirdiğimiz sezonu kupayla taçlandırmak istiyoruz. Elimizden geldiğince devam edeceğiz. İçeride istediğimiz skoru alamadık iyi bir oyun oldu. Orada zor bir maç olacak. İngiliz takımları tempo yapmak isteyecekler. Biz de kendi oyunumuzu yapacağız. İnanıyorum bizler kendi oyunumuzu oynarsak ülke futbolu ve kendi takımımız Başakşehir'i temsil ederiz” 

"BU SENE FUTBOL OYNAMAM SON DURUYOR"

“Elimden geldiğince destek olmak istiyorum. Futbolu seviyorum. Ailemle futbola odaklanmış durumdayım. Umarım bunun karşılığını veririm. Gençken kendimize bakmadık. Yaşlıyken bakıyoruz. Elimizden geldiğimce yaşantımla gençlere örnek oluyorum. Bu sene son gibi duruyor. Sezon sonu geldiğinde tekrar konuşacağız."

"HAKEMLERİN ÜZERİNDE CİDDİ BASKI VAR"

IHA'nın derlediği haberde, "Hakemlerin üzerinde çok ciddi bir baskı vardı" diye konuşan tecrübeli oyuncu, “En azından bu durum onları rahatlatacak. Bu da kendi çapında tartışmalar getirecektir. Her takımın birbirine eşit mesafede yaklaşacak bir sistem olacağını düşünüyorum." 

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.