comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Emre Belözoğlu küfür mü etti? Demirkol: "Caner'in olayına döndü iş."

05 Şubat 2018, Pazartesi 19:52
Emre Belözoğlu küfür mü etti? Demirkol:

Medipol Başakşehir kaptanı Emre Belözoğlu'nun Konyaspor maçında gördüğü kırmızı kart ve cezasıyla ilgili Mehmet Demirkol değerlendirmelerde bulundu. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir, Süper Lig 20. haftasında deplasmanda Atiker Konyaspor ile 1-1 berabere kaldı. Maçın son dakikasında Halis Özkahya tarafından oyundan atılan Emre Belözoğlu'nun küfür edip etmediği konusunda NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Emre Belözoğlu Halis Özkahya'ya küfür mü etti?


Atiker Konyaspor - Medipol Başakşehir maçında oyundan atılan Emre Belözoğlu'nun hakem Halis Özkahya'ya sportmenliğe aykırı hakaret edip etmediği konusunda NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol şunları söyledi:

Konyaspor - Medipol Başakşehir maçında Halis Özkahya Emre Belözoğlu'na sarı kart veriyorsa hareketine göstermiş olması lazım. Söylendiği gibi görüntülerde küfür varsa o zaman Caner'in durumuna geçer iş. Hakemin değerlendirdiği pozisyon hareket. Hakem açık bir şekilde söylüyor. Zaten aksiyonda ikinci sarıyı çıkardığı için hareketi gösteriyor. Eğer söylendiği gibi hakaret varsa ve bu açık seçik görüntülere yansıyorsa, o zaman özür dileyen Caner Erkin 6 maç alıyorsa Emre Belözoğlu'nun da benzer bir ceza alması gerekir. 
Son dakika Medipol Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.