comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Emre Belözoğlu futbolu bırakıyor mu? Emre Belözoğlu'dan açıklamalar

18 Temmuz 2018, Çarşamba 15:48
Emre Belözoğlu futbolu bırakıyor mu? Emre Belözoğlu'dan açıklamalar

Medipol Başakşehir'in 38 yaşındaki futbolcusu Emre Belözoğlu, takımın kamp çalışmaları sırasında önemli açıklamlaar yaptı. Emre Belözoğlu, futbolu bırakacağını açıkladı. Detaylar haberimzide.

FutbolArena - Medipol Başakşehir'in başarılı futbolcusu Emre Belözoğlu, Başakşehir kampında önemli açıklamalarda bulundu.
 

Emre Belözoğlu ne zaman futbolu bırakacak? (18 Temmuz Çarşamba)


TRT Spor'a konuşan Medipol Başakşehirli oyuncu Emre Belözoğlu, sezon sonunda aktif futbol yaşantısını sonlandıracağını duyurdu.

Abdullah Avcı ile iştişarelerde bulunduğunu ve bu sebeple 1 yıl daha futbol oynamak istediğini belirten Emre Belözoğlu, "Abdullah Avcı olmasaydı bu sezon futbolu bırakabilirdim. Ama büyük ihtimalle sezon sonunda aktif futbol yaşantımı sonlandıracağım" diye konuştu. 
 

Emre Belözoğlu'nun Medipol Başakşehir'deki açıklamaları


"TARAFTARLARDAN CİDDİ BEKLENTİMİZ VAR"
"Biz her sene yeni hedef koyuyoruz. Milos da Soner de çok değerli oyuncular.  Kulübümüzde yıllarca süren bir sistem var. Bu sene geçen senenin üzerine koymak istiyoruz. Hedefimiz şampiyonluk. Ama bu kolay olmuyor. Rakiplerimiz şampiyonluk kültürü olan kulüpler. Taraftarımızdan çok ciddi beklentimiz var. Taraftarsız zorlandığımız zamanlar oldu."

"15 BİN TARAFTARIMIZ OLSAYDI..."

"Lefter çok önemli bir futbol adamıydı. Umarım onun adına, kişiliğine, efendiliğine yakışır bir futbol sezonu olur. Taraftar rakip takım üzerinde büyük baskı kuruyor. F.Bahçe, Beşiktaş, Galatasaray ortalama 25 bin kişiye oynuyor. En az 15 bin taraftarımız olsaydı. 80 puanın altında kalmazdık"

"ABDULLAH HOCAYI WENGER İLE KIYASLAYAMAM"
 
"Teknik direktörümüz Avcı, gelişmeye açık, her gün kendini yeniliyor, hiçbir zaman kendini yeterli görmüyor. Abdullah hocayı ne Ferguson'la ne Wenger'le kıyaslayamam. Hem kendisini hem oyuncusunu geliştiriyor"

Spor Toto Süper Lig Haberleri FutbolArena'da

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"