comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Eljero Elia: "Şampiyon olmadan Feyenoord'a dönmem"

15 Kasım 2018, Perşembe 12:10
Eljero Elia:

Medipol Başakşehir'in yıldız oyuncusu Eljero Elia, Hollanda basınına önemli açıklamalarda bulundu. Elia, Feyenoord'a dönmek istediğini belirtti.

FutbolArena Dış Haberler - Medipol Başakşehir'in Hollandalı yıldızı Eljero Elia, Hollanda basınına Feyenoord ile ilgili açıklamalarda bulundu. Elia, Başakşehir ile şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi.

Geçen sezon Feyenoord'dan transfer olan Eljero Elia, sergilediği performans atakdir toplarken Hollanda basınında yayın yapan Voetbal International'e konuştu.
31 yaşındaki deneyimli yıldız şunları söyledi:

"ÇOK ÇALIŞARAK BUGÜNLERE GELDİM"

Hayatımdan çok memnunum. Harika bir ailem var. Kimseye bağlı değiliz. Güzel evlerimizi ve bir şirketimiz var. Herkesin düşündüğünden daha fazla çalışarak bugünlere gururla geldim. Kızlarımla gurur duyuyorum. Futbol oynamamı çok seviyorlar. Kızlarım için oynayabileceğim zamana kadar oynayacağım. 

"FEYENOORD'A DÖNMEK İSTİYORUM AMA..."

Feyenoord'a çok şey borçluyumOraya mutlaka dönmek istiyorum. Belki kariyerimden sonra belki kariyerim içinde. Ama Başakşehir ile şampiyon olmadan hiçbir yere gitmek istemiyorum. Umarım bunu başarırız. Sonrasında Feyenoord neden olmasın?

Medipol Başakşehir Haberleri FutbolArena'da 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.