comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Ece Erken'den Arda Turan hakkında olay sözler

12 Ekim 2018, Cuma 14:18
Ece Erken'den Arda Turan hakkında olay sözler

Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz Programı'nda Arda Turan - Berkay Şahin kavgasını yorumlayan Ece Erken, bugüne kadar çok sevdiği Arda Turan'ın bu son hareketinin savunulacak hiçbir yanı olmadığını söyledi. 

FutbolArena - Arda Turan ile Berkay Şahin arasında yaşanan olay hakkında Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz adlı programda Ece Erken, çok sevdiği Arda Turan'ın bu son hareketini sert bir dille eleştirdi. 


Arda Turan - Berkay kavgası (Ece Erken'in Beyaz TV Arda Turan yorumları)


Arda Turan'dan geçmişte hayat hikayesini ağlayarak dinlediğini ve kendisini de çok sevdiğini söyleyen Ece Erken, Berkay Şahin olayında Arda'nın savunulacak hiçbir yanının olmadığını belirtti. Ece Erken'in yorumları şu şekilde:

"TALAT BULUT OLAYI NEYSE DE, BU DA AYNI"
Talat Bulut olayı neyse, bu da aynı şey. Arda Turan futbol kariyerine de, eşine de, kendine de ihanet etti. Bilal Meşe'ye uçakta saldırmıştı. Babası yaşında. Fatih Terim'le kavgaları, hakemlere ettiği küfürler sonrası aldığı cezalar ve en son Berkay ile eşine yaptıkları. Yenilir yutulur şeyler değil bunlar.

"ARDA'YI ÇOK SEVERDİM"

Arda'yı çok severdim. Arda bana hayat hikayesinden bir bölüm anlatmıştı, ağlayarak dinlemiştim. Yokluktan gelen bir Arda ne oldu da bu durumlara geldi? 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.