comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Deniz Seki'den Arda Turan'a: "Rezillik diz boyu! O bahsettiğin adamlık..."

11 Ekim 2018, Perşembe 00:06
Deniz Seki'den Arda Turan'a:

Deniz Seki, Şarkıcı Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin'in açıklamalarının ardından Arda Turan'a sert tepki gösterdi. 

FutbolArena - Arda Turan'ın şarkıcı Berkay Şahin ile olan kavgasının kamuoyunda yankıları sürüyor. Deniz Seki'den Arda Turan'a sert tepki geldi. 

Deniz Seki kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Haberi duyduğumda şok okdum. Ülkemizi dünyada temsil eden birinin yapacağı hareket mi bu ya? Her şeyden önce dünyalar güzeli hamile eşine ayıp. Doğum yapacak kızcağız. Rezillik diz boyu. Çok ayıp ettin Arda Turan. O çok bahsettiğin adamlık, erkeklik bu değil. Bunu sakın unutma. Yazıklar olsun sana. Canım arkadaşım Berkay, güzel kardeşim, Özlem'im çok geçmiş olsun. Biliyorsunuz her zaman yanınızdayım. 
 

Arda Turan - Berkay kavgası


Şarkıcı Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin, instagram hesabından yaşananlarla ilgili şunları söylemişti:
Dün akşam yaşanan durumdan dolayı çok üzgünüm. Eğlenemye gittiğimiz mekanda bahsi geçen şahsın sözlü, "Çok güzel kadınsın, evli olmasan seni kaçırmazdım" tacizine uğradım. Bu duruma eşimin şahit olmasından sonra yaşanan gerginlik, bu şahsın eşime kafa atması ve eşimin burnundan kanların gelmesiyle biz direkt hastaneye gittik. Yapılan tetkikler sonucu eşimin burnunda 15 olduğu anlaşılmıştır ve acil ameliyat gerekli olduğu bilgisi bize verilmiştir. Bu konuda üzgün olduğum hemcinsim ve bir bebek bekleyen bir anne adayının yaşayacakları beni derinden etklemektedir. Gerekli hukuksal işlemler tarafımızdan başlatılmıştır. Kamuoyu bilgilerine arz ederim. 

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.