comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Demba Ba'dan Aykut Kocaman sözleri! "Beden dilini sevmedim"

04 Mayıs 2021, Salı 15:40
Demba Ba'dan Aykut Kocaman sözleri!

Başakşehir ile sözleşmesini fesheden Demba Ba, İngiliz basınına açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Başakşehir'de sözleşmesi feshedilen Demba Ba, Sky Sports'a açıklamalarda bulundu. aykut Kocaman ile aralarında geçen konuşmaları paylaşan tecrübeli golcü, "Bana beden dilimi sevmediğini söyledi. Ben de aynısını kendisine söyledim" dedi.

"BEDEN DİLİNİ SEVMEDİĞİMİ SÖYLEDİM"
"Aykut Kocaman sezonun kalanında beni kadroda düşünmediğini söyledi. Kariyerime ve ismime saygı duyduklarını söyleyerek sözleşmemi erken feshetmeye karar verdiler. Güçlü bir karaktere sahip olduğumu düşünüyorum ve aklımdakileri söylemekten çekinmiyorum. Bu da her zaman işe yaramıyor. Aykut Kocaman bana, 'senin beden dilini beğenmiyorum' dedi. 'Ben de senin beden dilini sevmedim' dedim. Fakat o konuşmaya rağmen yine her şey yolundaydı. Sonrasında Aykut Kocaman, 'Daha fazla koşan ve topla oynayan oyuncuları tercih edeceğini söyledi. Fenerbahçe maçında kadroda bile yoktum, çok şaşırdım. Çünkü bunu konumamıştık. Fakat futbol böyle, işler hızla değişebiliyor."

"ORUÇ TUTTUĞUM İÇİN GÖNDERİLDİĞİM HABERLERİNE İNANMAK İSTEMİYORUM"

"Oruç tuttuğum için takımdan gönderildiğim haberleri doğru değil. İnanmak da istemiyorum. Çünkü takımda oruç tutan başka futbolcular var. Fakat Ramazan'dan önce bazı oyuncular bana oynamak istiyorsam oruç tutmamam gerektiğini söylemişti. Ben de oruç tutacağımı söyledim. Bu konuyla sözleşmenin üst üste gelmesi sadece tesadüf. İngiltere benim için seçenek olabilir. Aklımda bir ülke veya lig yok. Neler olacağını göreceğiz. Ailem ve kendim için en iyi kararı vereceğim."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"