comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

'Böyle şeyleri Türkiye'de görebilirsiniz!' Çarpıcı sözler

04 Ağustos 2020, Salı 23:21
'Böyle şeyleri Türkiye'de görebilirsiniz!' Çarpıcı sözler

Medipol Başakşehir'in tecrübeli futbolcusu Clichy, BBC'ye sezonun genel değerlendirmesi ve Avrupa Ligi'ndeki şansları hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Medipol Başakşehir'in tecrübeli futbolcusu Clichy, BBC'ye konuştu.

Süper Lig'deki şampiyonluk ve UEFA Avrupa Ligi'ndeki Kopenhag maçı hakkında açıklamalarda bulunan Clichy, Kayserispor maçında stat elektriklerinin kesilmesiyle alakalı gelen soruya da yanıt verdi. 
Clichy, Başakşehir - Kayserispor maçında stat elektriklerinin üst üste kesilmesi hakkında gelen soruya, "Bu tarz şeylerin olmasını beklediğiniz bir yer varsa, orası Türkiye' 3 yıldır Türkiye'deyim ve başka yerlerde görmediğiniz şeyleri görüyorusunuz. Türkiye'de her şey olabilir. Olumlu anlamda da, olumsuz anlamda da. Aslında türkiye'nin güzelliği, burada her an her şeyin olabilmesidir. Başka yerlerde görmediğiniz şeyleri Türkiye'de görebilirsiniz."

"FENERBAHÇE MAÇINDA VAR KESİNTİSİ"

Mesela geçen sezon Fenerbahçe ile oynadığımız maçta geçerli bir gol attık. Hakem, VAR'da izlemeye gitti. Ancak VAR'da elektrik kesintisi olduğundan golümüz iptal oldu.

"ÇOK BÜYÜK BAŞARI ELDE ETTİK"

Şampiyonlukla ilgili konuşan Clichy, "Biraz şanslıydık ve avantajları iyi kullandık. Çok büyük bir başarı elde ettik. Sadece 5 takımın şampiyon olduğu ligde kupayı kazanmak gerçekten büyük başarı." dedi. 

UEFA Avrupa Ligi'ndeki şansları hakkında açıklamalarda bulunan Clichy, "Turu geçersek ve Manchester United ile eşleşirsek harika ve çok özel olur. Kalitemizle birlikte mücadele edeceğiz." dedi. 

Başakşehir Haberleri FutbolArena'da! 


BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!