comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Berkay'dan Arda Turan paylaşımı! (Berkay kimdir, kaç yaşında?)

13 Ekim 2018, Cumartesi 14:15
Berkay'dan Arda Turan paylaşımı! (Berkay kimdir, kaç yaşında?)

Şarkıcı Berkay, instagram hesabından yaptığı açıklama ile Arda Turan'a dava açacağını söyledi ve "Cezasını çekecek" dedi. Berkay Arda kavgasında ne oldu, Berkay Arda'ya ne dedi, Berkay Arda kavgası izle seçenekleri haberimizde. 

FutbolArena - Şarkıcı Berkay Şahin, Arda Turan'ın dürüstçe davranmadığını ve bu yüzden kendisine dava açma kararı verdiğini yazdı. Berkay, Başakşehirli futbolcu için "Cezasını çekecek" dedi. Berkay Arda neden kavga etti, Berkay Arda kavgası, Berkay Arda paylaşımı, Berkay Arda hastane silah izle, Berkay Arda dava açacak mı? Detaylar haberimizde.


Berkay'ın Arda Turan ile ilgili açıklaması (Berkay Arda neden kavga etti? Berkay Arda paylaşımı Instagram)


Berkay instagram hesabından yaptığı paylaşımda Arda Turan'ı şikayet etmemek için iki şartı olduğunu söyledi. Birinci şart olarak 'Eşimden, benden, kendi eşinden ve komuoyundan utanç duyduğunu belirtip özür dilemeli' diyen Berkay ikinci şartı olarak da "Sözle tacizden dolayı utanç duyduğunu söyledikten sonra biz onunla erkek erkeğe konuşacağız" ifadelerini kullandı. 

Berkay Arda Turan'ın kendisine vurmasıyla ilgili olarak da dikkat çeken ifadeler kullandı. "Eşimi bırakıp yarım saate geleceğimi söylemişken ve ben başka bir yere bakarken yandan habersizce yapılan saldırı aciz ve korkak bir saldırıdır" dedi. 
İşte Berkay'ın açıklamalarının tamamı... 


 

Şarkıcı Berkay kimdir? (Berkay kaç yaşında, Berkay şarkıları)


Tam adı Berkay Şahin'dir.  29 Aralık 1981'de Ankara'da doğmuştur.Türk şarkıcıdır.1996 yılından beri annesiyle beraber İzmir‘de yaşayan sanatçı, 2009 yılından beri de İstanbul‘da yaşamaktadır. 2009 yılında İstanbul'a taşınan Berkay, albüm çalışmalarından önce Bodrum, Antalya, Çeşme, Kuşadası gibi tatil beldelerinde belirli mekânlarda sahne aldı. Berkay, 2010 yılında ilk albümü “Ele İnat” ile ‘en iyi sanatçı' ödülüne layık görüldü. İkinci albümü “Aşk Sadece” 2012 yılında yayınlandı. Kaynak: Arda Turan Berkay'ın burnunu kırdı! Berkay kimdir? Arda Turan'la Berkay neden kavga etti? 

BERKAY ŞAHİN'İN ALBÜMLERİ

Ele İnat (2010, Poll Production)
Aşk Melekleri (2014, Avrupa Müzik)
Arabest (2016, Avrupa Müzik)
Yansıma (2017, Avrupa Müzik)
Singlelar
Aşk Sadece (2012, Poll Production)
Doksana Bir Kala (2013, Poll Production)
Benim Hikayem (2015, Avrupa Müzik)
Uygun Adım (2016, Avrupa Müzik)

 

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.