comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Başakşehirli Arda Turan sağlık kontrolünden geçti

14 Ocak 2018, Pazar 13:38
Başakşehirli Arda Turan sağlık kontrolünden geçti

Medipol Başakşehir'in Barcelona'dan kadrosuna katmak için dün İstanbul'a getirdiği Arda Turan bugün sağlık kontrolünden geçti.

FutbolArena - Medipol Başakşehir'in Barcelona'dan kiraladığı Arda Turan bugün sağlık kontrolünden geçti. Yıldız futbolcu Başakşehir'in yarın yapacağı idmana katılacak. Medipol Başakşehir Transfer haberleri.


Başakşehir'de Arda Turan sağlık kontrolünden geçti


Medipol Başakşehir'in yeni transferi Arda Turan, sağlık kontrolünden geçti. Medipol Başakşehir'in Barcelona'dan kadrosuna katmak için dün İstanbul'a getirdiği Arda Turan bugün sağlık kontrolünden geçti. Medipol Mega Üniversite Hastanesi'ne gelen Arda Turan'a, kan tetkiklerinin ardından uzman doktorlar tarafından iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, ortopedi, genel cerrahi ve kardiyoloji muayeneleri yapıldı.


Arda Turan'ın Başakşehir'e transferinde maaşı ne kadar?


Göksel Gümüşdağ canlı yayında Erman Toroğlu'nun, "Arda'ya ne kadar vereceksiniz bilmiyorum. Ancak maaşı takım içinde dengelerin sarsılmasına neden olabilir mi?" sorusuna, O dengeleri bozmayacak oranda rakamlar var. Şimdi ARDA BAKtığınızda Arda'nın marka değeri, sponsorluk geliri ve bize katkısı diğer futbolculardan çok farklı. Bunları da göz ardı etmeden düşünürsek, zaten rahatsız edecek edecek oranda olmayacağını açıkladığımızda göreceksiniz. cevabını verdi. 

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)