comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Başakşehir'in yıldızı Visca'dan Beşiktaş itirafı ve Cenk Tosun sözleri

07 Ocak 2018, Pazar 19:05
Başakşehir'in yıldızı Visca'dan Beşiktaş itirafı ve Cenk Tosun sözleri

Medipol Başakşehir'in yıldız futbolcusu Edin Visca, Beşiktaş ve Cenk Tosun hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir'in yıldızı Edin Visca, Antalya kampında sezonun ilk yarısını ve şampiyonluk yarışını değerlendirdi. Visca ligin ilk yarısında en formda oyunculardan biri olarak ise Cenk Tosun'u gösterirken, şampiyonluk yarışında Beşiktaş'la ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. 


Medipol Başakşehir şampiyon olur mu? (2018)


Başakşehir'in yıldız futbolcusu Edin Visca, NTV Spor'a yaptığı açıklamalarda şunları söyledi. 

"GEÇEN SENE BELKİ DE İNANÇ EKSİKLİĞİMİZ VARDI"
Bu sezon şampiyonluğa inancımız var. Geçen sene belki inanç eksikliği oldu. Edindiğimiz en önemli tecrübe bu oldu. Bu sezon herkes buna inanıyor ve şimdi ben de buna inanıyorum. Artık biz kendi kalitemize de inanıyoruz. Zaten istatistiklere bakıldığı zaman rakiplerimizin arasında en çok topa sahip olan ve olumlu pas atan takım biziz. 

"BEŞİKTAŞ YARIŞTA GÜCÜNÜ GÖSTERECEKTİR"

Rakiplerimizden birini ön plana çıkaramıyorum. Geçtiğimiz sezon biraz daha kolaydı. Bu sezon işimiz zor. Yarışta rakiplerin puanları birbirine çok yakın. Ancak şuna da inanıyorum. Beşiktaş da tekrar gücünü gösterecektir ve bu yarışta iddialı olacaktır. 

"CENK TOSUN ÇOK FORMDAYDI"

Edin Visca son olarak Cenk Tosun'un performansına da övgüler yağdırırken, "Ligin ilk yarısında bence Cenk Tosun çok formdaydı. Ligde ve Şampiyonlar Ligi'nde kritik goller attı. En formda oyuncu Cenk ve kendisini tebrik ediyorum. Zaten yaptığı transferle bunu gösterdi. Umarım yeni takımında başarılarını sürdürür." 

Son dakika Medipol Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

SON 48 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)