comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Başakşehir'in yeni teknik direktörü kim olacak? (Hikmet Karaman ve Okan Buruk)

30 Mayıs 2019, Perşembe 16:30
Başakşehir'in yeni teknik direktörü kim olacak? (Hikmet Karaman ve Okan Buruk)

Abdullah Avcı ile yollarını ayıran Başakşehir'de teknik direktörlük görevine kimin getirileceği merak ediliyor.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'de sezonu Galatasaray'ın ardından ikinci sırada tamamlayan Medipol Başakşehir'de teknik direktör Abdullah Avcı ile karşılıklı anlaşılarak yollar ayrıldı. Başakşehir'de Avcı'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna kimin oturacağı merak ediliyordu. FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre adaylar Hikmet Karaman ile Okan Buruk


Başakşehir'in yeni teknik direktörü kim olacak?


Başakşehir'de Abdullah Avcı'dan boşalan teknik direktörlük koltuğu için adaylar arasında Okan Buruk ile Hikmet Karaman yer alıyor. Çaykur Rizespor'dan ayrılan Okan Buruk'un adaylar arasında favori olduğu belirtilse de Hikmet Karaman'ın da adaylar arasında olduğu öğrenildi. Kayserispor'da yapılacak olağanüstü kongre kararının ardından Hikmet Karaman'ın da Başakşehir'in adayları arasında yer aldığı bilgisine ulaşıldı. 

BAŞAKŞEHİR'İN ABDULLAH AVCI AÇIKLAMASI
"İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü kurulduğu günden bu yana takımımızın teknik direktörlüğünü yapan, başkanımız Sayın Göksel Gümüşdağ'ın 13 yıllık yol arkadaşı ve değerli dostu Abdullah Avcı ile yaptığımız görüşmeler neticesinde, kendisinin isteği doğrultusunda karşılıklı olarak anlaşarak yollarımız ayrılmıştır.

Futbolun bilimsel yanına önem veren, karakteri ve duruşuyla Türk futbolu için örnek bir profil olan Abdullah Avcı ile uzun yıllardır süren birlikteliğimiz, bugün itibariyle sona ermiş bulunmaktadır.

Kulübümüzün gelişme ve büyüme sürecinde verdiği tüm emekler için Abdullah Avcı'ya teşekkür ediyor, kariyerinin geri kalan bölümünde başarılar diliyoruz."

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (18 Şubat 2020)