comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Başakşehir'den sert açıklama: "Dünya gördü! Utanç gecesi!"

23 Aralık 2020, Çarşamba 22:28
Başakşehir'den sert açıklama:

Başakşehir Teknik Sorumlusu İrfan Saraloğlu, Fenerbahçe maçının ardından hakem Bahattin Şimşek hakkında sert açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe - Başakşehir maçının ardından Başakşehir Teknik Sorumlusu İrfan Saraloğlu sert açıklamalarda bulundu. 

"FUTBOL KATLEDİLDİ"
"Futbol katledildi bugün. Butün Avrupa bugün yaşanan olayları, hakemi konuşacak. Korkarak bu işi yönetmezsiniz! Bugün ben futbol konuşmayacağım. Çünkü futbol konuşulacak bir şey yok. Maçın 4. hakemi hocamızı kolundan tutuyor. Kolundan tutamazsınız. O zaman reaksiyon görürsünüz. Hocamız 'Beni itme, çekme dedi. Kırmızı kart gördü. Rafael, İrfan Can'ın kırmızı kartları. Sonra olanlara hepiniz şahitsiniz. Kınıyorum hakemi. Türk futbolu adına hakemi kınıyorum." 

"FENERBAHÇE'YE ATTIĞIMIZ GOL AĞIR GELDİ GALİBA"

"Fenerbahçe'ye attığımız gol ağır geldi galiba. Rafael hepimizin bildiği gibi dünya çapında bir oyuncu. Pozisyonda dokunmuyor bile. Yanlış adama kart gösteriyorsun diyor, ne yapıyosrun diyor. Dünyanın birçok ülkesi bu maçı veriyordu. Kötü bir deneyim Türk futbolu açısından."

"MAÇI BİTİRMEYİ BİLE BECEREMEDİ, KİME YARANMAYA ÇALIŞIYORSUN?"

"Maçı bitirmeyi bile beceremedi. Bu kadar kırmızı karttan sonra 5 dakika veriyorsunuz. 11 dakika verin bari. 5-1, 6-1, 7-1 olsun. Kime yaranmaya çalışıyorsun? Kimsenin senin desteğine, ihtiyacı yok. Biz geçen sene şampiyon olduk. İki maçta da Fenerbahçe'ye yenildik, yine şampiyon olduk. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"