comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Başakşehir'den Hoffenheim maçına sürpriz 11

02 Kasım 2017, Perşembe 20:17
Başakşehir'den Hoffenheim maçına sürpriz 11

Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, UEFA Avrupa Ligi'nde Hoffenheim maçında yine birçok önemli oyuncusunu 11'e almadı. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir, UEFA Avrupa Ligi'nde grupta belki de kaderini belirleyecek maçta Hoffenheim ile karşılaşacak. Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ilk maçta olduğu gibi bu müsabakada da rotasyona gitti. Emre Belözoğlu, Adebayor ve Mahmut Tekdemir'in sakat olduğu Başakşehir'in rotasyonlu kadrosu hakkında Abdullah Avcı maç öncesinde açıklamalarda bulundu. 


Medipol Başakşehir Hoffenheim maçına hangi kadroyla çıktı?


FutbolArena'nın maçtan önce duyurduğu haberde belirtildiği üzere Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacakları Hoffenheim maçında yine sürpriz bir kadroyla sahaya çıktı. Emre, Mahmut ve Adebayor'un sakat olduğunu söyleyen Abdullah Avcı ayrıca Visca, Mossoro ve Elia gibi önemli oyuncular yine Hoffenheim maçının 11'inde yer almıyorlar. 

ABDULLAH AVCI'DAN AÇIKLAMA!
Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı yaptığı açıklamada, "Daha önce de söylediğim gibi sahaya sürdüğüm kadrodaki oyuncuların hepsi değerli oyuncular. Ayrıca sakat oyuncularımız var. Haftaya oynamayacak oyuncularımız var. Sakatlık riski taşıyan oyuncularımız var. Yani sürekli onlara bu sorulara cevap vermek istemiyorum ama dediğim gibi sahadaki oyuncum kadro Milli takım formaları giymiş değerli oyuncular. Grupta var olmak için sahaya çıkacağız." diye konuştu. 

BAŞAKŞEHİR'İN 11'İ:
Mert, Caiçara, Attamah, Epureanu, Clichy, Gökhan İnler, İrfancan, Tunay, Napoleoni, Kerim Frei, Mevlüt

Son Dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!