comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Başakşehir'den dikkat çeken Fenerbahçe kararı

16 Nisan 2019, Salı 14:14
Başakşehir'den dikkat çeken Fenerbahçe kararı

Başakşehir Kulübü, Çaykur Rizespor ile oynanacak maç öncesi bilet satışlarında dikkat çeken bir arar aldı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında Medipol Başakşehir kendi sahasında Çaykur Rizespor ile karşılaşacak. Zirve yarışında en yakın rakibi Galatasaray'ın 5 puan önünde yer alan Başakşehir, Rizespor karşılaşması öncesi bilet satışlarını başlatırken Fenerbahçe ile ilgili alınan karar dikkat çekti. 
 

Başakşehir - Rizespor maçı biletleri ne kadar?


Başakşehir'den yapılan açıklamada Çaykur Rizespor ile oynanacak maçın biletlerinin satışa sunulduğu açıklandı. Başakşehir'in satışa sunduğu biletler için dikkat çeken detay ise, maça 24 saat kalana kadar biletlerin sadece Başakşehir ve Fenerbahçe passolig kart sahipleri için satışa sunulması oldu. Başakşehir'in maça 24 saat kalana kadar kendi taraftarı dışında sadece Fenerbahçeli taraftarlar için de bilet satışını gerçekleştirmesi sosyal medyada da gündem oldu. 

Bu gelişmenin ardından Başakşehir'in yaptığı ikinci duyuruda Rizespor maçına 24 saat kala biletlerin sadece Başakşehir taraftarı için satışa sunulduğu belirtildi.
İŞTE İLK YAPILAN AÇIKLAMA

"Medipol Başakşehir FK biletleri, Medipol Başakşehir FK kulübünün aldığı karar gereği, maç saatine 24 saat kalana kadar sadece Medipol Başakşehir FK ve Fenerbahçe Logolu Passolig kartlar ile satın alınabilir. Maç günü ev sahibi tribün biletleri Çaykur Rizespor A.Ş. logolu Passolig Kartlar hariç, diğer tüm Passolig Kartlar ile satın alınabilecektir. 

Bilet/kombine transfer kısıtları, bilet satış logo kısıtları ile aynıdır. Medipol Başakşehir FK bilet/kombine sahipleri, Medipol Başakşehir FK kulübünün aldığı karar gereği, maç saatine 24 saat kalana kadar sadece Medipol Başakşehir FK ve Fenerbahçe Logolu Passolig kartlara transfer edebilirler."

İKİNCİ AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE

"Medipol Başakşehir FK biletleri, maç saatine 24 saat kalana kadar sadece Medipol Başakşehir FK Logolu Passolig kartlar ile satın alınabilir. Maç günü ev sahibi tribün biletleri Çaykur Rizespor A.Ş. logolu Passolig Kartlar hariç, diğer tüm Passolig Kartlar ile satın alınabilecektir. 

Bilet/kombine transfer kısıtları, bilet satış logo kısıtları ile aynıdır. Medipol Başakşehir FK bilet/kombine sahipleri, maç saatine 24 saat kalana kadar sadece Medipol Başakşehir FK Logolu Passolig kartlara transfer edebilirler."

BAŞAKŞEHİR - RİZESPOR BİLET FİYATLARI

Doğu Üst - 35,00 ₺
Batı Alt - Üst - 30,00 ₺
Kuzey - 20,00 ₺

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (23 Ağustos 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.