comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Başakşehir'den Abdullah Avcı ve transfer açıklaması

27 Mayıs 2019, Pazartesi 15:12
Başakşehir'den Abdullah Avcı ve transfer açıklaması

Başakşehir, Abdullah Avcı'nın ayrılacağı yönündeki haberlere yanıt verdi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de sezonu ikinci sırada tamamlayan Medipol Başakşehir'de teknik direktör Abdullah Avcı ve bazı futbolcularla ilgili basında yer alan transfer haberleri yalanlandı. Başakehir'den yapılan açıklamada, "Abdullah Avcı ve futbolcularımızın farklı kulüplere transfer olacağı iddia edilmektedir. Medyada sıkça yer alan bu haberler tamamen gerçek dışıdır. Kulübümüze yurtiçinden herhangi bir resmi teklif gelmemiştir" denildi. 


Başakşehir'de Abdullah Avcı ayrılacak mı?


Başakşehir Kulübü'nden yapılan açıklama şu şekilde:

"Son günlerde yazılı ve görsel basın kuruluşlarında çıkan transfer haberleriyle ilgili açıklamamızdır:
İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü, kurulduğu günden bu yana olduğu gibi 2019-2020 sezonunda da Spor Toto Süper Lig'de zirve yarışının içerisinde olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda mevcut kadromuzu korumanın yanı sıra takımımızı daha da güçlendirecek takviyeler yapılması planlanmaktadır. Aziz Behich transferi bu planlamanın ilk aşamasıdır ve takımımızı güçlendirme çalışmaları tüm hızıyla sürmektedir.

Ancak üzülerek görüyoruz ki her gün gazetelerde ve televizyonlarda teknik direktörümüz Abdullah Avcı ve futbolcularımızın farklı kulüplere transfer olacağı iddia edilmektedir. Medyada sıkça yer alan bu haberler tamamen gerçek dışıdır. Kulübümüze yurtiçinden herhangi bir resmi teklif gelmemiştir.

Basında çıkan asılsız haberlerle kamuoyuna yanlış bilgilendirmeler yapılmaktadır. Kulübümüzün resmi yayın organlarından herhangi bir açıklama olmadığı sürece transferlerle ilgili çıkan haberlere lütfen itibar etmeyiniz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (18 Şubat 2020)