comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Başakşehir'de Visca'nın Akhisarspor'a attığı golde beIN Sports piero ölçümü! Flaş hakem hatası!

01 Nisan 2018, Pazar 18:16
Başakşehir'de Visca'nın Akhisarspor'a attığı golde beIN Sports piero ölçümü! Flaş hakem hatası!

Akhisarspor - Başakşehir maçının 75. dakikasında Visca'nın attığı gol öncesinde top dışarıdan mı yoksa içerden mi çevrildi? beIN Sports pierosuna göre Visca'nın golü öncesi ölçüm yapıldı. Peki beIN Sports yorumcuları Visca'nın Akhisarspor'a attığı gol için ne dedi? Tüm detaylar. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir, Süper Lig 27. haftasında deplasmanda Akhisarspor'u 2-1 mağlup etti. Başakşehir'in 75. dakikada Visca'nın attığı gol öncesinde topun dışarıdan çevrildiği yönünde Akhisarsporlu futbolcular yoğun itirazlarda bulunurken, maçın ardından beIN Sports yorumcuları Bülent Korkmaz, Güntekin Onay, Rüştü Reçber ve Metin Tekin bu pozisyonu yorumladı. 


Başakşehir'de Visca'nın Akhisarspor'a attığı golde top dışarıdan mı çevrildi?


Pozisyon öncesinde ise Akhisarsporlu futbolcular, Başakşehirli oyuncunun köşe gönderine yakın yerden topu dışarıdan çevrildiği yönünde yardımcı hakeme itirazlarda bulundu. Yardımcı hakem ise devam kararı verirken, ceza sahası içine gelen topta Visca tek vuruşla skoru yaparak takımını 2-1 öne geçirdi. 

BEIN SPORTS YORUMCULARI NELER SÖYLEDİ?
Güntekin Onay: Pozisyon dışarıdayısa atak olmayacak. opun dışarıda olma ihtimali, içeride olma ihtimalinden daha fazla gibi görünüyor. Bu açıdan sağlıklı karar vermek zor ama oyuncunun hem sağ ayağı, hem de sol ayağı dışarıda." 

Bülent Korkmaz: Kaleci nasıl görüyor bu pozisyonu? Top çevrildikten sonra 5-6 saniye geçiyor. Tek vuruşla bu golsa tamam anlayacağım. 

Metin Tekin: Bunun üzerinden ligi konuşuruz biz. Kaçar abi bu işler. Bana da biraz dışarıdan gibi geliyor ama bu gibi pozisyonlar hakem tarafından kaçırılabilir. 

BEIN SPORTS PİERO GÖRÜNTÜSÜSon dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"