comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Başakşehir'de Serdar Taşçı, Kudrasyhov, Emmanuel Adebayor ile yollar ayrıldı

20 Haziran 2019, Perşembe 18:23
Başakşehir'de Serdar Taşçı, Kudrasyhov, Emmanuel Adebayor ile yollar ayrıldı

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir'de Togolu golcü Emmanuel Adebayor ile yollar ayrıldı.

FutbolArena - Abdullah Avcı ile yollarını ayıran ve yoluna teknik direktör Okan Buruk ile devam eden Medipol Başakşehir'de ilk ayrılık gerçekleşti. Medipol Başakşehir, Emmanuel Adebayor ile yollarını ayırdı.


Transfer Haberleri: Başakşehir'de Adebayor ile yollar ayrıldı?


Spor Toto Süper Lig'i Galatasaray'ın ardında ikinci sırada tamamalayan ve teknik ditektörü Abdullah Avcı'nın Beşiktaş'a transfer olduğu Medipol Başakşehir'de ilk ayrılık gerçekleşti.

Medipol Başakşehir resmi internet sitesi aracılığı ile yaptığı açıklama ile Emmanuel Adebayor ile yolların ayrıldığını açıkladı.
SERDAR TAŞÇI İLE DE YOLLAR AYRILDI

Emmanuel Adebayor ile yollarını ayıran Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir'de bir ayrılık daha yaşandı. Okan Buruk ve Başakşehir yönetimi yapılan görüşmeler sonrasında savunma oyuncusu Serdar Taşçı ile yolların ayrılmasına karar verdi.

KUDRYASHOV AÇIKLAMASI GELDİ

Medipol Başakşehir yönetimi Kudryashov ile de yollarını ayırdıklarını açıklayarak, "Rus futbolcumuz Fedor Kudriashov'a kulübümüze olan katkılarından dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz." mesajını paylaştı. 

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"