comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Başakşehir'de Okan Buruk'tan Türkiye'ye çağrı

08 Kasım 2019, Cuma 01:34
Başakşehir'de Okan Buruk'tan Türkiye'ye çağrı

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, Wolfsberger galibiyetinin ardından Roma ile İstanbul'da oynayacakları müsabaka hakkında çağrıda bulundu. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir, UEFA Avrupa Ligi'nde deplasmanda Wolfsberger'i 3-0 mağlup ederek grupta liderliğe yükseldi. Maçın ardından Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, aldıkları galibiyetin Türk futbolu açısından da önemine vurgu yaptı. 

"TÜRK FUTBOLU İÇİN OYNAMAMIZ GEREKTİĞİNİ KONUŞTUK"
Maçtan önce Türk futbolu için, bundan sonraki yıllarda Türk takımlarının Avrupa kupalarındaki konumu için oynamamız gerektiğini konuştuk. Çok önemli ve iyi bir galibiyet aldık." 

"ÇOK DEĞERLİ BİR GALİBİYET ALDIK"

Çok değerli bir galibiyet. Oyuncularıma teşekkür ediyorum. Hem kulübümüze, hem Türk futboluna ve Türkiye'ye bu galibiyet armağan olsun. 

"ROMA MAÇINDA GELİP BİZİ DESTEKLEMELERİNİ İSTİYORUM"

Ben Roma maçından sonra da söylemiştim. Grupta her şey olabilir diye. Şu anda onu yaşıyoruz. Son dakika golleri puan tablosunu değiştirdi. Şu anda lider olmaktan dolayı mutluyuz. Asıl maçımız Roma ile İstanbul'da oynayacağız. Orada kemik bir taraftar grubumuz var. Herkesin Roma maçında bizi desteklemsini istiyorum. 

Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)