comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Başakşehir'de Hoffenheim maçı öncesi son dakika! 11'den çıkarıldı

02 Kasım 2017, Perşembe 21:16
Başakşehir'de Hoffenheim maçı öncesi son dakika! 11'den çıkarıldı

Medipol Başakşehir - Hoffenheim maçı öncesinde temsilcimiz Başakşehir'de Attamah son anda 11'den çıkarıldı. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir'de UEFA Avrupa Ligi'ndeki Hoffenheim maçı öncesi ilk 11'de son dakika değişikliği yaşandı. Maçın başlamasına çok kısa bir süre Attamah 11'den çıkarıldı ve yerine Alparslan dahil edildi. 
 

Başakşehir - Hoffenheim maçı 11'leri


UEFA Avrupa Ligi'nde grupta oynadığı 3 maçta 1 puan alabilen Medipol Başakşehir, dördüncü maçında sahasında Hoffenheim'i ağırladı. Teknik Direktör Abdullah Avcı maç öncesinde yaptığı açıklamada sakat ve sakatlık riski taşıyan futbolcularının olduğunu söyleyerek bu maçta böyle bir kadro tercihinde bulunduğunu, sahaya çıkan oyuncuların hepsinin değerli olduğunu dile getirmişti. 

Öte yandan Medipol Başakşehir'in, Hoffenheim karşısına çıkardığı rotasyonlu kadroda bir son dakika değişikliği yaşandı. Maçın başlamasına çok kısa bir süre kala Attamah 11'den çıkarılıp yerine Alparslan dahil edildi. Buna göre Clichy stopere Attamah'ın yerine, Alparslan ise sol beke geçti. Attamah'ın sakatlık sebebiyle 11'den çıkarıldığı tahmin edilirken, konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. 
ABDULLAH AVCI'DAN AÇIKLAMA!

Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı yaptığı açıklamada, "Daha önce de söylediğim gibi sahaya sürdüğüm kadrodaki oyuncuların hepsi değerli oyuncular. Ayrıca sakat oyuncularımız var. Haftaya oynamayacak oyuncularımız var. Sakatlık riski taşıyan oyuncularımız var. Yani sürekli onlara bu sorulara cevap vermek istemiyorum ama dediğim gibi sahadaki oyuncum kadro Milli takım formaları giymiş değerli oyuncular. Grupta var olmak için sahaya çıkacağız." diye konuştu. 

Son Dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)