comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Başakşehir'de Göksel Gümüşdağ'dan Cengiz Ünder açıklaması

22 Haziran 2017, Perşembe 11:25
Başakşehir'de Göksel Gümüşdağ'dan Cengiz Ünder açıklaması

Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Cengiz Ünder'in transferiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Medipol Başakşehir'de Cengiz Ünder'e gelen transfer teklifleri gündemi meşgul etmeye devam ederken kulüp başkanı Göksel Gümüşdağ önemli açıklamalarda bulundu.

Göksel Gümüşdağ, Cengiz Ünder ile ilgili 3 resmi tekşif aldıklarını ve bu tekliflerin 7-8 milyon Euro civarında olduğunu belirtti.
 

Cengiz Ünder transfer haberleri


Cengiz Ünderi satma niyetinde olmadıklarını belirten Gümüşdağ, oyuncunun Şampiyonlar Ligi planında önemli bir yeri olduğunu söyledi.
Akşam gazetesine konuşan Göksel Gümüşdağ, "Cengiz, daha çok genç bir oyuncu. Milli Takım'da da forma şansı bulmaya başladı. Başakşehir sadece onun için bir kulüp değil, gelişimini tamamlaması için iyi bir okul. O yüzden bir sezon daha bizde kalmasını istiyoruz. Ondan sonra durumu yeniden değerlendiririz. Ancak şu anda satmak gibi bir niyetimiz yok. Zaten kulüp olarak da hedeflerimiz var. Şampiyonlar Ligi'ne kalmak ve şampiyon olmak istiyoruz. Bu hedefe yönelik transfer çalışmalarımız ve araştırmalarımız da devam ediyor" diye konuştu.

"EMRE FENERBAHÇE'YE GİTMEYECEK"

Emre Belözoğlu'nun takımın önemli bir parçası olduğunu belirten Gümüşdağ, "Emre artık futbolunun son döneminde. Bu sene de bizimle beraber olacak. Fenerbahçe'ye dönmesi gibi bir şey söz konusu değil" diye konuştu.

Medipol Başakşehir ile ilgili diğer gelişmelere Başakşehir Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.
 

Cengiz Ünder'in bonservis bedeli - Transfermarkt değeri


Medipol Başakşehir, Cengiz Ünder'i Altınordu'dan 300 bin Euro peşin 700 bin Euro bonservis bedeli karşılığında sezon başı transfer etmişti. Yapılan anlaşma gereği Başakşehir, Cengiz'i başka bir kulübe satarsa gelirin yüzde 30'unu da Altınordu'ya verecek. 

Cengiz Ünder transfermarkt 3.75 milyon Euro piyasa değerine sahip.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!