comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Başakşehir'de Emre Belözoğlu dönemi! 'En büyük hayalim'

04 Ekim 2021, Pazartesi 14:11
Başakşehir'de Emre Belözoğlu dönemi! 'En büyük hayalim'

Başakşehir'de teknik direktörlük görevine getirilen Emre Belözoğlu için imza töreni düzenlendi.

FutbolArena - Süper Lig'de geride kalan 8 haftada 6 mağlubiyet alan ve teknik direktör Aykut Kocaman ile yolları ayıran Medipol Başakşehir, Emre Belözoğlu ile anlaştı. Genç teknik adam için imza töreni düzenlendi.

"EN BÜYÜK HAYALİM, BU ÜLKENİN YETİŞTİRDİĞİ EN BÜYÜK TEKNİK ADAMLARDAN BİRİ OLMAK"
"Başakşehir'in yeri benim için ayrı. Burada bana gösterilen sevgiyi unutamam. Burada olmak gurur verici. Futbolun içinde kalma isteğimi hepiniz biliyorsunuz. En büyük hayalim, bu ülkenin yetiştirdiği en büyük teknik adamlardan biri olmak."

"BAŞAKŞEHİR'DE ŞAMPİYONLUK YAŞAMAK İSTİYORUM"

"Kulübün gelişimin de birçok isim gibi benim de katkım oldu. Başakşehir çıtayı çok yükseğe çıkardı. Okan Hoca ile şampiyonluk yaşadı. Aykut Kocaman gibi çok değerli bir insandan bu görevi devralıyorum. Allah nasip ederse teknik adam olarak Başakşehir'de şampiyonluk yaşamak istiyorum. Bu kulübün genlerine hakim biriyim."

"LİSANS SORUNUNU ÇÖZERİZ"

"Türkiye'de Pro Lisans konusu çok konuşuluyor. Özellikle ben çalışmaya başladıktan sonra. Bir yerlere temas ettik galiba. Benim A lisansım var. TFF'nin de getirdiği belirli kurallar var. Pro Lisans için kısa bir sürem kaldı. Sonu iyi olsun, lisansları bir şekilde alacağız."

"ELİMDE ÇOK GÜÇLÜ BİR KADRO VAR"

"Her maçı kazanmak için oynayacak bir takım istiyorum. Futbolculuk bitti, kariyerim fena değildi. Fena bir futbolcu değildim. Şu anda teknik direktör olarak düşüncelerimi takıma aktaracağım. Güçlü bir kadromuz var. Elimde çok iyi bir kadro var. Bunu iyi değerlendireceğiz. Ofansif bir oyun oynatmak istiyorum."

"ÇOK CİDDİ TEKLİFLER ALDIM"

"Son güne kadar çok ciddi teklifler aldım. Başakşehir'i seçmemdeki en büyük neden Göksel Gümüşdağ'ın varlığıydı. Her şey onun bir sözüne bakıyordu."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!