comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Başakşehir'de Elia ve Visca'dan Sevilla maçı itirafı

22 Ağustos 2017, Salı 23:59
Başakşehir'de Elia ve Visca'dan Sevilla maçı itirafı

Başakşehir'in yıldız futbolcuları Elia ve Visca, Şampiyonlar Ligi play-off turunda Sevilla'ya elendikleri maçın ardından konuştular. 

FutbolArena - Medipol Başakşehirli futbolclar Elia ve Visca, Şampiyonlar Ligi play-off turunda oynanan Sevilla maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

VISCA'NIN MAÇ SONU AÇIKLAMALARI!
"İyi bir maç oldu ve bu noktada Şampiyonlar Ligi'ne veda ediyoruz. Biraz da şans lazım tabi ki. Son dakikalarda 3'ü bulabilirdik. Direkten dönen topumuz, kaçırdığımız pozisyonlar var. Kendi ligimizde bir maç oynayacağız. Sonra Avrupa Ligi başlayacak. Bu grup içerisinde yeni hedefler ortaya koyacağız. Her maçı kazanarak ilerlemeye çalışacağız.


Sevilla 2-2 Medipol Başakşehir Elia'nın maç sonu açıklamaları


"Sevilla iyi bir takım ve şunu düşünüyorum ki, bizler bazı şansları da değerlendiremedik. Bazen çok yakın olduk tura. Ancak bazen de tabi ki önemli tehlikeler yaşadık. İkinci yarıda yorgunluğumuz ortaya çıktı. Bu noktada tabi ki şanslar elde ettik ve Emre'nin şutu gol olsaydı böyle tamamlansaydı farklı bir sonuçla sahadan ayrılacaktık."

"Her şeye rağmen gururluyuz ve şimdi Avrupa Ligi macerası bizim için başlayacak. Grupta tabi ki ilk 2 için hedefi söz konusu olacak bizim için. Burada devam etmek isteyeceğiz. Şimdi daha fazla öğrenerek devam ediyoruz. Pozitif olmak zorundayız. Tabi ki Türk takımı olarak burada gururlu olmalıyız."

Medipol Başakşehir ile ilgili tüm gelişmelere Başakşehir Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.