comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Başakşehir'de Abdullah Avcı'dan Fenerbahçe maçında Fırat Aydınus'a gönderme

09 Eylül 2017, Cumartesi 22:50
Başakşehir'de Abdullah Avcı'dan Fenerbahçe maçında Fırat Aydınus'a gönderme

Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Fenerbahçe maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Fenerbahçe maçının ardından hakem kararlarıyla ilgili eleştirilerde bulundu. 


Fenerbahçe - Başakşehir Abdullah Avcı'nın açıklamaları


"GERÇEKLER VAR"

"Oyunun bir takım şeylerini konuşmamız gerekiyor gerçekçi olarak. 1-0 önde başlamak, rahat oynamak ve rakipteyken de hızımız yoktu. 2-0 oldu yine aynı şekilde. Rakibe oynama alanı veriyoruz. Top bizdeyken geçişlerde 26 top kaybı yapmışız, doğru bir rakam değil bizim için."
"KAZANMAK HARİKA"

"Burada kazanmak, baskı altında kazanmak güzeldi ve önemliydi. Bu kadar beklemememiz lazım ama. Biz de kaliteli takımız. Kazanmak harika. Milli maç arasından sonra böyle bir galibiyetle başlamak çok güzel."

"HAKEM HAKKINDA SÖYLEYECEKLERİM VAR"

"Biz rakibi analiz ediyoruz. Hakemlerle ilgili de Avrupa kupalarında analizler yapıyoruz. 2. gol, golmüş. Onunla ilgili bir şey söylemeyeceğim. Faullerde biz yapıyormuşuz gibi görünüyor. Oyun içindeki kararları dengeli ve doğru bir şekilde vermek gerekir. Bizim takımızı analiz yapıyorsan, 1. dakikada oyunu arkadan kurmaya başlayan bir takımız. Doğru mu? Rakip buna aldırmamaya, baskı yapmaya çalışıyor. Seyirci, biz sanki vakit çalışıyormuşuz gibi ıslıklıyor, 40. dakikada sarı kart görüyor kalecimiz. Baksınlar, 90. dakikada da aynı şekilde başlıyoruz." 

FutbolArena haber turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.