comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Başakşehir ve Beşiktaş taraftarları arasında sözlü atışma! 'Tiner kokuyor'

18 Mart 2018, Pazar 20:58
Başakşehir ve Beşiktaş taraftarları arasında sözlü atışma! 'Tiner kokuyor'

Başakşehir ile Beşiktaş, şampiyonluk yolunda son derece kritik bir maça çıkarken taraftarlar arasında sözlü atışmalar yaşandı.

FutbolArena - Başakşehir ile Beşiktaş, Süper Lig'in 26. hafta maçında karşı karşıya gelirken bu müsabaka şampiyonluk yolunda çok büyük bir önem taşıyordu. Maçtaki gerginlik tribünlere de yansırken hem Başakşehirli hem de Beşiktaşlı taraftarlar rakipleri aleyhinde tezahuratlar yaptı. 


Beşiktaş taraftarının Abdullah Avcı tepkisi


Beşiktaşlı taraftarlar geçmiş yıllarda yaptıkları gibi "Yere yatsana, yere yatsana Abdullah Avcı, yere yatsana" diye bağırarak, Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı'yı eleştirdi. Abdullah Avcı bu tezahuratlara gülerek karşılık verdi.


Başakşehirli taraftarların Beşiktaş için 'tiner' tezahuratı


Öte yandan maçın 2. yarısında Başakşehirli taraftarlar da "Burası leş gibi tiner kokuyor" diyerek Beşiktaşlı taraftarları kızdırdı. 

BEŞİKTAŞ TARAFTARI SAHİP ÇIKTI
Öte yandan maç 1-0 sona ererken Beşiktaşlı taraftarlar bu mağlubiyete rağmen futbolcularına sahip çıktı ve futbolcuları tribünlere çağırarak destek verdi. 


 

Başakşehir - Beşiktaş maçı devre arasında kavga!


Öte yandan Medipol Başakşehir'in Beşiktaş'ı konuk ettiği karşılaşmanın devre arasında soyunma odası koridorları bir anda karıştı. Başakşehirli ve Beşiktaşlı futbolcuların yanı sıra iki takım antrenörleri de tartıştı. Kulüp görevlileri ve güvenlik güçleri, olayların büyümesine engel oldu. 

Başakşehir'in sahasında Fenerbahçe'ye mağlup olduğu karşılaşmanın ardından da iki kulüp futbolcular ve antrenörleri arasında benzer bir durum ortaya çıkmış ve soyunma odası koridorlarında arbede yaşanmıştı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.