comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Başakşehir - Roma maçında olay! 2 kişi gözaltına alındı

29 Kasım 2019, Cuma 01:36
Başakşehir - Roma maçında olay! 2 kişi gözaltına alındı

Medipol Başakşehir - Roma maçında Roma futbolcusu Pellegrini'ye yabancı madde atarak oyuncunun yaralanmasına sebep olan 2 kişi gözaltına alındı

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'nde Medipol Başakşehir'in, Roma'ya 3-0 kaybettiği maçta Roma futbolcusu Pellegrini'nin başına yabancı madde atarak oyuncunun yaralanmasına sebep olan iki kişi gözaltına alındı. 

Medipol Başakşehir-Roma karşılaşmasında İtalyan ekibinde forma giyen Lorenzo Pellegrini'nin başına isabet eden yabancı maddeden dolayı, ekipler iki kişiyi yakalayarak adli işlem uyguladı.
UEFA Avrupa Ligi'nde Başakşehir-Roma müsabakasında tribünden atılan bir yabancı madde İtalyan ekibi futbolcusu Lorenzo Pellegrini'ye isabet etti. Daha sonra maçın hakemi Ovidiu Alin Haegan, 55. dakikada kenara geldi ve anons yapılmasını istedi. Karşılaşmanın 5-10 dakika durdurulduğu açıklandı ve UEFA tarafından hazırlanan ırkçılığa karşı anons yapıldı.

Başından hafif yaralanan Pellegrini tedavisinin ardından oyuna geri döndü. Olay ilişkin çalışma başlatan İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, stadyumun Güneybatı üst kısmından yabancı maddeyi attığı tespit edilen Y.Y. (37) ve M.A. (32) isimli şüpheli şahısları yakalayarak gözaltına aldı. Yapılan incelemede Y.Y.'nin kasten yaralama ve parada sahtecilik suçlarından kaydı olduğu öğrenildi. Şüpheli şahıslar hakkında 6222 sayılı kanuna muhalefetten adli işlem uygulandı. (İHA)

Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!