comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Başakşehir Arda Turan transferi için İspanya'ya uçuyor

12 Ocak 2018, Cuma 09:26
Başakşehir Arda Turan transferi için İspanya'ya uçuyor

Medipol Başakşehir, Arda Turan transferi için görüşmelerini sürdürürken yetkililerin bir kez daha ödeme planı görüşmeleri için İspanya'ya uçacağı iddia edildi.

FutbolArena - Medipol Başakşehir, Arda Turan transferinde sona yaklaşıyor. Oyuncu ve menajeriyle prensipte anlaşan Medipol Başakşehir, Barcelona ile ödeme noktasında görüşme yapacağı ifade edildi.

Medipol Başakşehir'in Barcelona'da forma giyen Türk oyuncu Arda Turan için takibi devam ederken yetkililer artık son aşamaya gelerek Barcelona'yı ikna etme turuna başladı.
 

Medipol Başakşehir, Barcelona ile anlaştı mı?


NTV Spor'un haberine göre, Başakşehirli yöneticilerin yarın öğle saatlerinde İspanya'ya hareket edeceği ve yüz yüze nihai bir görüşme gerçekleştirecekleri öğrenildi. Çok büyük bir sürpriz olmazsa transfer yarın resmiyet kazanacak. Milli futbolcunun 1.5 yıl kiralanması yönünde anlaşma sağlandığı bildirildi.
 

Arda Turan Başakşehir'e transfer oldu mu?


Barcelona'dan ayrılması kesinleşen Arda Turan, Medipol Başakşehir'de! Transferle ilgili son olarak menajer Ahmet Bulut A Spor'a yaptığı açıklamada, "Şu an her şey olumlu gidiyor. 12 Ocak Cuma günü karar açıklanacak. Biz zaten Başakşehir'e evet dedik. Arda Turan da evet dedi. %99 Barcelona da evet diyecek. Sadece 1-2 pürüz kaldı. Transferin %99 bittiğini söyleyebilirim." diye konuştu. 
Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)