comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Barcelona'dan son dakika kafa karıştıran Arda Turan açıklaması

12 Ocak 2018, Cuma 19:25
Barcelona'dan son dakika kafa karıştıran Arda Turan açıklaması

Barcelona ile Medipol Başakşehir arasında gerçekleşen Arda Turan transfer görüşmesinin ardından Katalan ekibinden açıklama geldi. 

FutbolArena - Arda Turan'ın Başakşehir'e transferinde son dakika gelişmesi! Başakşehir yetkilileri İspanya'ya giderek Barcelona kulübüyle masaya oturdu. Görüşmenin ardından Barcelona'dan kafa karıştıran bir açıklama geldi. Önceki gün Ahmet Bulut bu transferin %99 bittiğini söylemesine rağmen Barcelona yönetiminden gelen açıklama farklı yönde. 


Arda Turan'ın Başakşehir'e transferinde son dakika haberleri


Medipol Başakşehir'in transferde Arda Turan'la her konuda anlaşma sağlamasının ardından yönetim, İspanya'ya giderek Barcelona kulübüyle masaya oturdu. Ancak görüşmelerin ardından Katalan ekibinden şaşırtan bir açıklama geldi. 

Barcelona İletişim Direktörü Jose Manuel Lazaro, beIN Sports'a yaptığı açıklamada, "Barcelona İletişim Direktörü Jose Manuel Lazaro beIN Sports'a yaptığı açıklamada, "Arda Turan transferinde yeni bir gelişme yok. Mevcut durum devam ediyor." ifadelerini kullandı. 
AHMET BULUT NE SÖYLEMİŞTİ?

Ahmet Bulut A Spor'a yaptığı açıklamada, "Şu an her şey olumlu gidiyor. 12 Ocak Cuma günü karar açıklanacak. Biz zaten Başakşehir'e evet dedik. Arda Turan da evet dedi. %99 Barcelona da evet diyecek. Sadece 1-2 pürüz kaldı. Transferin %99 bittiğini söyleyebilirim." diye konuştu. 

Son dakika Medipol Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)