comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Barcelona'dan Medipol Başakşehir'e Arda Turan yanıtı

09 Ocak 2018, Salı 19:06
Barcelona'dan Medipol Başakşehir'e Arda Turan yanıtı

Barcelona, Medipol Başakşehir'in anlaştığı Arda Turan konusunda kararını vermiş değil.

FutbolArena Özel - Barcelona'dan, Medipol Başakşehir'e transfer olması beklenen Arda Turan ile ilgili olarak Katalan kulübü yetkilileri acele karar vermek istemiyor.


Arda Turan hangi takıma transfer olacak?


FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Arda Turan ile Medipol Başakşehir her konuda anlaştı ancak Barcelona, tecrübeli oyuncuyu kiralamaya sıcak bakmıyor.
Barcelona yetkilileri "Biz Arda'ya büyük bir yatırım yaptık, yaklaşık 40 milyon euroluk bir bonservis ödedik. Bu yüzden kiralık olarak değil bonservisiyle göndermek istiyoruz" derken Arda'yı bonservisiyle transfer etmeyi düşünen takım bulmakta da zorlanıyorlar.
Barcelona eğer Arda'yı bonservisiyle satacak bir yol bulamazsa o zaman Başakşehir'in kiralama teklifi devreye girecek. Şimdilik Başakşehir 1.5 yıllık kiralamak ise Barcelona ise Arda'yı bonservisiyle satmak istiyor. Bu yüzden transferin gerçekleşmesi henüz hala zor görünüyor. 


Emre Belözoğlu Fenerbahçe'ye transfer olacak mı?


Öte yandan Başakşehir'in tecrübeli futbolcusu Emre Belözoğlu'nun da Fenerbahçe'ye transfer olacağı iddiaları göndeme geliyordu. Bu iddialar ile ilgili olarak da Başakşehir yetkilileriyle görüştük. Başakşehir idarecilerinin FutbolArena'ya yaptığı açıklamada "Emre'nin Fenerbahçe tarafından istendiği haberleri her transfer döneminde gündeme geliyor ama şuan için böyle bir şey kesinlikle yok" yorumu yapıldı.. 

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeler Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)