comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Aslıhan Doğan'dan Arda - Berkay olayı sonrası ilk açıklama (Aslıhan Doğan kimdir, kaç yaşında?)

11 Ekim 2018, Perşembe 10:08
Aslıhan Doğan'dan Arda - Berkay olayı sonrası ilk açıklama (Aslıhan Doğan kimdir, kaç yaşında?)

Aslıhan Doğan kimdir, kaç yaşında? Aslıhan Doğan Instagram hesabından Arda Turan ile şarkıcı berkay arasında yaşanan kavga sonrası ilk kez konuştu. Eşi Arda Turan'ın şarkıcı berkay ile kavga etmesinin ardından olayla ilgili konuşan Aslıhan Doğan ne dedi? 

Aslıhan Doğan kimdir? Aslıhan Doğan kaç yaşında? Aslıhan Doğan Instagram hesabı ne? Aslıhan Doğan Arda Turan ile Berkay arasında yaşanan kavga sonrası ilk kez konuştu. Medipol Başakşehir forması giyen Arda Turan'ın şarkıcı Berkay ile yaşadığı tartışma güne damga vurdu. Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak olay hakkında ilk kez konuştu. 
 

Aslıhan Doğan'dan Arda Turan Berkay kavgası için açıklama (Aslıhan Doğan Instagram paylaşımı)


Aslıhan Doğan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu açıklamalarda bulundu:

"Yaşanmışlıklarıyla her daim olgunlaşmış bir insan, yetiştirilme şeklinden ötürü aile kavramının ne olduğunu iyi bilen bir evlat, tahmin edilenden çok daha güçlü bir kadın, ve en önemlisi bir anne adayı olarak yazıyorum. İlişkimin ilk gününden evliliğimin bugününe kadar ne kadar saçmalık varsa önüme sunuldu. Farklı amaçlara hizmet eden, beni sosyal platformda eleştirmeyi kendinde hak gören, ve maalesef mutsuzlukla beslenen hazımsız insanlarla karşılaştım. Sabrım bir çok kez denense de bugüne dek kimseye istediğini vermedim. Bugün de vermeyeceğim. Allah'ın izniyle oğlumu kucağıma almama çok az kala, yazılıp çizilen hiçbir şeyin, ve hiçbir 3. şahsın bana ve aileme zarar verebilecek nitelikte olmadığını bilmenizi isterim. Saygılar."
ASLIHAN DOĞAN INSTAGRAM İÇİN TIKLA
 

Arda Turan - Berkay kavgası son dakika haberleri (10 Ekim 2018 Çarşamba Arda Turan Berkay kavga izle)


Arda Turan Berkay kavgasında son dakika gelişmesi! Şarkıcı Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin, Habertürk'ten Esin Övet'e yaptığı açıklamada Arda Turan'ın kendisine asıldığını söyledi. Özlem Ada Şahin, Habertürk'ten Esin Övet'e şu açıklamaları yaptı:

"Esin, bir anda Arda koluma dokundu kulağıma eğildi ve 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' dedi. Ben de 'Ne diyorsun kendine gel' dedim. Berkay gördü ve duydu. Sonra Arda'nın kulağına eğilip 'Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşağız' dedi. O anda bana döndü Berkay 'Hadi eve göndereyim seni' dedi. Ve tam kafasını çeviriyordu ki Arda o anda yumruğu patlattı. Bir anda oldu. Berkay asla bir kere bile dokunmadı ona. Bir kere bile vurmadı. Sadece sakin bir şekilde, Özlem'i göndereyim 'konuşacağız erkek erkeğe' dedikten sonra Arda yumruk attı. Berkay'ı kanlar içinde çıkarttılar oradan. Direk hastaneye götürdüler. Saat 16.00'da ameliyata giriyor. Ya sesine bir şey olursa. Berkay sesi ile ekmek parası kazanan birisi. Olacak iş mi? Ben Arda'nın karısını tanıyorum. Selamlaşıyoruz, oturuyoruz, kalkıyoruz. Karısı hamile evde. Olacak iş mi Esin?"

FutbolArena akşam haberleri turu (23 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.