comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Arda Turan'ın hakim karşısına çıkacağı tarih belli oldu

17 Ekim 2018, Çarşamba 10:36
Arda Turan'ın hakim karşısına çıkacağı tarih belli oldu

Şarkıcı Berkay Şahin ile yaşadığı kavgayla gündeme gelen Arda Turan'ın hakim karşısına çıkacağı tarih belli oldu.

FutbolArena - Medipol Başakşehir forması giyen Arda Turan, şarkıcı Berkay Şahin'in yaşadığı kavga sonrası hakim karşısına çıkacağı tarih belli oldu. Berkay Şahin'in dava açması sonrası ilk duruşmanın tarihi de belli oldu. Arda Turan, barda taciz, silahla hastane basma ve Berkay Şahin'e saldırı iddiasıyla yargılanacak. 
 

Arda Turan'ın mahkemesi ne zaman yapılacak?


Kanal D Haber'den Emrullah Erdinç, Arda Turan'ın hakim karşısına çıkacağı tarihin belli olduğunu ifade ederek sosyal medyadan şu paylaşımı yaptı:

"Arda Turan'ın hakim karşısına çıkacağı tarih belli oldu. 30 Ocak 2019 günü Turan, barda taciz, Berkay Şahin'e saldırı ve silahla hastaneyi basma iddialarına mahkemede yanıt verecek."
 

Başakşehir, Arda Turan'a ne kadar para cezası verdi?

 
"Yönetim Kurulumuz 15.10.2018 tarihinde saat 19:30'da tek gündem maddesi ile olağanüstü toplanmış ve oyuncumuz Arda Turan'la ilgili bir kısmını aşağıda açıkladığımız bazı kararlar almıştır.
Milli Takım maçları nedeniyle verilen 3 günlük izin sırasında futbolcumuzun işlediği iddia edilen ve medyaya yansıyan fiillerinin İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü'nün etik ve profesyonel anlayışı ile hiçbir şekilde bağdaşmadığını belirtmek isteriz.

Konunun yargıya intikal etmesi sebebiyle ek karar ve yaptırım haklarımızı saklı tutarak, kendisini 2 milyon 500 bin TL para cezası ile cezalandırdığımızı, oyuncunun profesyonel yükümlülüklerinin yargı kararını verene kadar devam edeceğini kamuoyuna bildiririz."

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"