comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Arda Turan'ın Başakşehir'e transferinin perde arkası

05 Ocak 2018, Cuma 22:13
Arda Turan'ın Başakşehir'e transferinin perde arkası

Barcelona'da bu sezon forma şansı bulamadığı için ayrılma kararı alan Arda Turan'ın Medipol Başakşehir'e transferiyle ilgili perde arkasında gelişmeler. 

FutbolArena Özel - Barcelona'nın Ocak ayında kadrosunda düşünmediği Arda Turan'ın transfer döneminde hangi takıma gideceği büyük merak konusu. Birçok kulüple ismi anılan yıldız futbolcunun son olarak MLS ligi takımlarından Chicago Fire'a transfer olacağı iddia edilirken, Arda'nın Başakşehir'e transferiyle ilgili perde arkasına FutbolArena ulaştı. 
 

Arda Turan Başakşehir'e mi transfer oluyor?


Barcelona'dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Arda Turan'ın Başakşehir'e transferinin perde arkasına FutbolArena ulaştı. Everton, Milan ve son olarak Chicago Fire ile anlaşan Arda Turan'ın Başakşehir'e transferiyle ilgili son gelişmeler. 

GEÇEN HAFTA GÖRÜŞME YAPILDI
Henüz geleceğiyle ilgili kesin bir karar vermeyen Arda Turan geçtiğimiz hafta Başakşehir ile bir görüşme gerçekleştirdi. Yönetim ve teknik direktör Abdullah Avcı Arda Turan transferine sıcak bakarken, milli futbolcu görüşmenin ardından Başakşehir kulübünden 1 hafta süre istedi. Arda Turan bu süreçte geleceğiyle ilgili olarak bir karar verecek. Başakşehir'le görüşmeden önce Beşiktaş'ın da gündeminde yer alan Arda Turan'ın yine aynı dönemde Milan'la yaptığı transfer görüşmesinden somut bir netice çıkmadı. 

ABDULLAH AVCI YALANLADI AMA...

Hatırlanacağı üzere Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı da önceki gün Arda Turan transferiyle ilgili şu an bir şey olmadığını fakat şartların oluşması halinde Arda'ya kapılarının her zaman açık olduğunu söylemişti. 

Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)