comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Arda Turan'ın Başakşehir'deki sözleşmesi ortaya çıktı! İspanyollar...

27 Şubat 2018, Salı 22:08
Arda Turan'ın Başakşehir'deki sözleşmesi ortaya çıktı! İspanyollar...

Medipol Başakşehir'in Arda Turan ile 2.5 yıllığına imzaladığı sözleşme hakkında İspanyol basınında gündem yaratacak bir iddia ortaya atıldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Medipol Başakşehir Ocak ayında transfer ettiği Arda Turan'ın sözleşmesiyle ilgili çarpıcı bir gerçek ortaya çıktı. İspanya'nın önde gelen ve aynı zamanda Barcelon kulübüne yakınlığıyla bilinen El Mundo Deportivo, Arda Turan'ın Başakşehir'le olan kiralık anlaşmasında önemli bir detayın olduğunu öne sürdü. 


Arda Turan'ın Başakşehir'e transferinde sözleşmesi


Ocak ayında Beşiktaş'la da ismi anılan fakat Başakşehir'le 2.5 yıllığına kiralık anlaşmasına varan Arda Turan'ın sözleşmesinde önemli bir gerçek çıktı ortaya çıktı. 

Bonservisi hala Barcelona'da olan ve Başakşehir'le 2.5 yıllığına kiralık olarak anlaşmaya varan Arda Turan için eğer Katalan yönetimi transfer teklifi alırsa Başakşehir'in onayını almadan Arda Turan'ı satma hakkına sahip. Ayrıca olası bir transfer halinde Arda Turan'ın da onayının geçersiz olduğunu belirten gazetede, eğer yıldız futbolcu için astronomik bir rakam gelirse Barcelona kulübünün onay almaksızın Arda'yı satabilme imkanı olduğu kaydedildi. 
 

Arda Turan Medipol Başakşehir'de kaç gol attı?


Arda Turan bu sezon Süper Lig'de Medipo Başakşehir formasıyla 5 maça çıktı ve 1 gol attı. 
Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (26 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.