comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Arda Turan'ı bekleyen büyük tehlike!

12 Ekim 2018, Cuma 22:45
Arda Turan'ı bekleyen büyük tehlike!

Şarkıcı Berkay ile bir eğlence kulübü çıkışında kavga eden Arda Turan'ı Süper Lig'de bekleyen büyük tehlike. Arda Turan sürekli hak mahrumiyeti ile karşı karşıya.

FutbolArena - Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin arasında yaşanan kavganın yankıları devam ediyor. Önceki gün Beşiktaş İlçe Emniyet'e giderek 3 saat ifade veren Arda Turan'ı hangi ceza bekliyor? Bir eğlence kulübünde şarkıcı Berkay ile kavga eden sonrasında hastanede silahı ile ateş eden Arda Turan'ı bu kez daha ciddi bir tehlike bekliyor.


Arda Turan ne ceza alacak? Arda Turan tutuklanacak mı?


Barcelona'dan 2 sezonluğuna Medipol Başakşehir tarafından kiralanan Arda Turan'ın yakasını saha dışı olaylar bırakmıyor. Geçtiğimiz sezon Sivasspor maçında yardımcı hakeme yaptığı hareket nedeni ile önce 16 maç daha sonra 10 maç ceza alan Arda Turan'ı bu kez daha ciddi bir tehlike bekliyor.

5 YILDAN 15 YIL 6 AYA VARAN HAPİS CEZASI...
Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, İstanbul Barosu'na üye avukat Alper Sarıca, şarkıcı Berkay ile olan kavgasıyla gündeme gelen Arda Turan'ın 5 yıldan 15 yıl 6 aya varan sürelerde hapis cezası alabileceğini açıkladı. Avukat Sarıca, “Hakkındaki iddialar doğruysa Arda Turan cezaevine girebilir” dedi.

2 YILDAN FAZLA CEZA ALIRSA...

Tüm bu yaşananlar göz önüne alınınca Arda Turan'ı bir büyük tehlike daha bekliyor. TFF kitapçığında yer alan Futbol Disiplin Talimatı 60. maddeye göre tutukluluk cezası alması halinde Süper Lig'de forma giyme şansı kalmıyor. Arda Turan 2 yıldan fazla ceza alması halinde disiplin talimatında yazan maddeye göre Süper Lig'de sürekli hak mahrumiyeti almış olacak ve bir daha forma giyemeyecek

İŞTE O MADDE

Spor Toto Süper Lig takımları ile ilgili tüm gelişmelere Süper Lig sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.