comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Arda Turan'dan yeni Berkay açıklaması (Arda Turan Berkay kavgası nasıl oldu?)

11 Ekim 2018, Perşembe 10:15
Arda Turan'dan yeni Berkay açıklaması (Arda Turan Berkay kavgası nasıl oldu?)

Arda Turan Berkay kavgası nasıl oldu? Arda Turan Berkay kavgasında son dakika açıklaması geldi. Arda Turan şarkıcı Berkay ile yaşadığı kavganın ardından yeni bir açıklama geldi. Arda Turan, Berkay hakkında Hürriyet Gazetesi'ne kısa bir açıklama yaptı. Arda Turan Berkay kavgasında yaşananlarla ilgili tüm detaylar haberimizde.

Arda Turan Berkay kavgası! Arda Turan Berkay ile neden kavga etti? Arda Turan Berkay'ın burnunu kırdı mı? Arda Turan Berkay kavgasının görüntüleri var mı? Arda Turan Berkay ile neden kavga etti gibi merak edilen soruların yanıtları haberimizde. Arda Turan şarkıcı Berkay ile yaşadığı kavganın ardından ikinci kez açıklama yaptı. Peki Arda Turan Berkay hakkında neler söyledi?
 

Arda Turan'dan Berkay açıklaması (Arda Turan Berkay ile neden kavga etti?)


Arda Turan şarkıcı Berkay ve eşiyle yaşadığı diyaloğun ardından yaşanan kavga hakkında ikinci kez açıklama yaptı. Hürriyet'ten İsmail Bayrak'a konuşan ve taciz iddiasını da içeren olayı 'daha fazla uzatmak istemediğini' söyleyen Arda Turan, "Geldi, ensemden tuttu. Sebebini Berkay'a sorun, anlatabiliyorsa anlatsın" ifadesini kullandı.

Arda, Berkay'dan özür dilediği iddialarının da gerçeği yansıtmadığını söyledi: "Öyle bir şey yapmadım, niye özür dileyeyim?"
 

Aslıhan Doğan'dan Arda Turan Berkay kavgası için açıklama (Aslıhan Doğan Instagram paylaşımı)


Aslıhan Doğan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu açıklamalarda bulundu:
"Yaşanmışlıklarıyla her daim olgunlaşmış bir insan, yetiştirilme şeklinden ötürü aile kavramının ne olduğunu iyi bilen bir evlat, tahmin edilenden çok daha güçlü bir kadın, ve en önemlisi bir anne adayı olarak yazıyorum. İlişkimin ilk gününden evliliğimin bugününe kadar ne kadar saçmalık varsa önüme sunuldu. Farklı amaçlara hizmet eden, beni sosyal platformda eleştirmeyi kendinde hak gören, ve maalesef mutsuzlukla beslenen hazımsız insanlarla karşılaştım. Sabrım bir çok kez denense de bugüne dek kimseye istediğini vermedim. Bugün de vermeyeceğim. Allah'ın izniyle oğlumu kucağıma almama çok az kala, yazılıp çizilen hiçbir şeyin, ve hiçbir 3. şahsın bana ve aileme zarar verebilecek nitelikte olmadığını bilmenizi isterim. Saygılar."


 

Şarkıcı Berkay kimdir?


Tam adı Berkay Şahin'dir.  29 Aralık 1981'de Ankara'da doğmuştur.Türk şarkıcıdır.1996 yılından beri annesiyle beraber İzmir‘de yaşayan sanatçı, 2009 yılından beri de İstanbul‘da yaşamaktadır. 2009 yılında İstanbul'a taşınan Berkay, albüm çalışmalarından önce Bodrum, Antalya, Çeşme, Kuşadası gibi tatil beldelerinde belirli mekânlarda sahne aldı. Berkay, 2010 yılında ilk albümü “Ele İnat” ile ‘en iyi sanatçı' ödülüne layık görüldü. İkinci albümü “Aşk Sadece” 2012 yılında yayınlandı. Kaynak: Arda Turan Berkay'ın burnunu kırdı! Berkay kimdir? Arda Turan'la Berkay neden kavga etti? 

BERKAY ŞAHİN'İN ALBÜMLERİ

Ele İnat (2010, Poll Production)
Aşk Melekleri (2014, Avrupa Müzik)
Arabest (2016, Avrupa Müzik)
Yansıma (2017, Avrupa Müzik)
Singlelar
Aşk Sadece (2012, Poll Production)
Doksana Bir Kala (2013, Poll Production)
Benim Hikayem (2015, Avrupa Müzik)
Uygun Adım (2016, Avrupa Müzik)

ARDA TURAN BERKAY KAVGASI PAYLAŞIMLARI

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.