comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Arda Turan'dan olaylarla ilgili yeni açıklama geldi

12 Ekim 2018, Cuma 19:15
Arda Turan'dan olaylarla ilgili yeni açıklama geldi

Medipol Başakşehir'de oynayan Arda Turan şarkıcı Berkay ile kavgasına ilişkin Instagram adresinden yeni bir açıklama daha yayınladı.

FutbolArena - Günlerdir konuşulan Arda Turan - Berkay kavgasıyla ilgili ünlü futbolcudan önemli açıklamalar geldi.

İnstagram hesabından yeni bir açıklama yayınlayan Arda Turan, olaylarla ilgili detayları paylaştı. Arda Turan'ın paylaşımında şu fiadeler yer aldı.


Arda Turan'ın instagramda yaptığı Berkay açıklamaları


Konu Arda Turan olunca, magazin medyası gerçekleri değil, dedikoduları tercih ediyor. Bu hep böyle oldu. Ama bu defa her defasından farklı olarak beni çirkin bir iftira ile sadece kamouyunun önüne değil, 8.5 aylık hamile eşimin önüne de attılar
Orada bulunan hanımefendilerin hiçbirini tanımadığımı, hiçbiriyle kendimi ya da ailemi küçük düşürecek bir diyaloğa asla ve asla girmediğimi uzun uzun açıklayabilirim.

Bahsi geçen kişinin [Berkay] tepkisine orantısız bir tepki verdiğimi kabul ediyorum. 'Başka birisi olsa böyle sert bir tepki verir miydin?' derseniz, hayır vermezdim. Ama geçmişte yaşananları bilenler için neden böyle davrandığımı anlamak zor olmayacaktır.

Yine de aşırı bir tepki gösterdim. Kendisine de o gece üzüntümü dile getirdim. Ben profesyonel bir sporcuyum ve öfkemi kontrol etmeyi öğrenmek zorundayım. Bunu hem sahada, hem özel hayatımda yapabilmeliyim

Birkaç gün sonra doğum yapmak üzere olan eşimi evde bırakıp gece geç saatte bir eğlence mekanına gittim. Bu hareketim sonrasında kendimi maruz bıraktığımı bunca iftira ve olan bunca şeyi düşündükçe ona büyük bir haksızlık yaptığımı hissediyorum ve içim yanıyor.

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.